Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. ederin08

Satılık Corsair iCUE H150i Elite Capellix Sıvı soğutma

Link Removed Icue H150I Elite Capellix CW-9060051-WW Sıvı Işlemci Soğutucumu hiç kullanmadım bilgisayar topluyordum ama ihtiyacım kalmadı bu yüzden satmaya karar verdim piyasayı bilmiyorum tekliflerinize açığım Kutusu,Garantisi,Faturası mevcuttur 2022 yılında alınmıştır.
  2. ederin08

Satılık Corsair iCUE H150i Elite Capellix

Corsair Icue H150I Elite Capellix CW-9060051-WW Sıvı Işlemci Soğutucumu hiç kullanmadım bilgisayar topluyordum ama ihtiyacım kalmadı bu yüzden satmaya karar verdim piyasayı bilmiyorum tekliflerinize açığım Kutusu,Garantisi,Faturası mevcuttur 2022 yılında alınmıştır.
  3. ederin08

i5 13600k en uygun soğutucu

Bütçe belirlerseniz sağlıklı olacaktır çünkü size biri 8000tl lik soğutucuda önerebilir 2000tl soğutucu da önerebilir bütçe belirlerseniz daha iyi yardımcı olacak arkadaşlar vardır
  4. ederin08

LGA1851: 14. Nesil Intel İşlemciler Yeni Soketle Geliyor

İntel yine yaptı çok bile bekledi soket değiştirmek için İNTEL'in en büyük sorunu süreklilik yapamıyor Intel, Raptor Lake-S masaüstü işlemcilerini Ryzen 7000 serisiyle rekabet etmek üzere piyasaya sürmüştü. “K serisi” 13. Nesil Core ailesi bir süredir satışta olsa da serinin geri kalanı halen...
  5. ederin08

Video Üçü Bir Arada 😁 MSI Prospect 700R, Z790 DDR4 ve ATX3.0 PSU

Özellikle kasayı çok beğendim ilk Türkiye'ye geldiğinde TEBİLON sitesinden hemen almıştım çok kullanışlı yeni bir macera katmışlar bir de Beyaz renkli olanı çıkarırlarsa çok güzel olur eğer çıkmazsa kendim boyarım yakında.
  6. ederin08

Seçimde kime oy vereceksiniz

Hiç biri seçeneği olsaymış keşke daha fazla oy alırmıi
  7. ederin08

Soru ROG STRIX 4090 OC Fanların Dönmeme problemi

Sıcaklıklar ne durum da peki kaç dereceye kadar çıkıyor?
  8. ederin08

ya olamazsam korkusu :(

Bak kardeşim zor bir meslektir öyle dışarıdan görüldüğü gibi bir şey yok haberin olsun ben 2018 yılında MSÜ kara harp okulunu kazanmıştım ANKARAYA giderken kaza yaptı araba ayağım 2 yerden kırıldı kayıt olamadım 2 sene de anca toparlayabildim kendimi belki girseydim bu sene mezun olup kara...
  9. ederin08

Milli Muharip Uçak TFX'te Neler Değişti?

Ama böyle sessizlik hiç hayra alamet değil ama Kara da güçlüyüz hava da dengeliyiz ama deniz tamamen eski filolara sahibiz.
  10. ederin08

Milli Muharip Uçak TFX'te Neler Değişti?

TF2000 ile ilgili son güncellemeler var mı Ayhan abi.
  11. ederin08

Soru PCI 5.0 M.2 destekli anakart alınır mı?

6000mhz ram kullanacaksanız z790 gerek yok 690'a bios güncellemesi yaparsınız 13 nesil işlemci kullanacaksanız
  12. ederin08

akıllı saat tavsiyesi alabilirmiyim fiyat performans

Huawei akıllı saatleri fiyat performans olarak iyi sonuçta aradığını bulabiliyorsun bende son çıkan GT3 Pro var apple ile aynı özellikleri var ve daha ucuz.
  13. ederin08

Asus Rog Strix 4080'e denk gelen arkadaşlar link paylaşırsa sevinirim

NEWEGG sitesinde var oradan verebilirsin.
  14. ederin08

Video RTX 4080 ROG SAHNEDE! Nvidia ve Asus KAFAYI YEMİŞ 😯

1080p 2k monitörün varsa 3000 serisi sana 5 yıl rahat yeter 4000 serisi 4k ve 8k kullananlar için
  15. ederin08

35 BİN TL bandında çıkar kart
  16. ederin08

Bellek kısmında sıkıntılı olduğu bir gerçek dünya da ülkemizde izlediğim yayıncılar bazı oyunlarda 8K VRAM sıkıntısı yaşadığını söylüyorlar tamam daha 8K teknolojisine geçmedik ama Gelecek olduğunu NVİDİA kendisi söylüyor belli ki önümüzdeki 5 sene 5000 serisi kartlar gelmeyecek.
  17. ederin08

Öneri 7950x için Sıvı soğutma

sadece oyun oynayacaksan 360mm soğutmalardan asusun ki alabilirsin ama render filan yapacaksan o işlemciyi kolay soğutamazsın 420mm filan alman lazım
  18. ederin08

İstanbul Taksim'de Bomba Patladı!

O hassas görüntüler sosyal medya da daha fazla yayılmasın diye internet altyapısı kesildi o sitelere, TV'lere gelince olay yerinden görüntü almaya çalışıyorlar onları da uzaklaştırmak için komple yayın yasağı getirildi.
  19. ederin08

Hava harp okulu nasıl?

Hava Harp okuluna girişler çok zordur göz muayenesi dahil hepsi kusursuz olmalı yoksa alınmazsın küçük bir tansiyon oynaklığı bile elenme sebebi. Kara ve Deniz düşenebilirsin. Bu arada spor konusunda kusursuz olmak istiyorsan şimdiden barfiks,şınav,mekik,uzun atlama ve 400 metreyi 70 saniye...
  20. ederin08

MSI MEG AI1000P ATX 3.0 PSU

İlk mesaj bana geldi 3 aydır kafalarını ütüledim çıktığı gibi aldım :) 3 aydır şirket ile görüşüyordum sonunda kurtuldular.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.