Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. mottatoni1

Yardım Pc yi Prize takınca şalter atıyor

Yardım ! Herkese selamlar iyi forumlar Bilgisayarımı prize takıyorum prizin on düğmesine bastığımda şalter atıyor nedeni ne olabilir bilgisi olan yardımcı olabilirmi açılmadımı hep şalter atıyor ama açılırsa gün içerisinde kapatana kadar bir problem olmuyor
  2. mottatoni1

Yardım Kulaklık önerisi

Selamlar forumdaşlar Bütçe 600-1000 tl arası gaming kulaklık önerisi istiyorum elinde 2. El olan varsa alabilirim teşekkürler
  3. mottatoni1

Soru Gigabyte b550 gaming x v2

Bios flashback var sanırım teşekkürler ☺️ Bide resim ekledim anakartın kutusunda amd ryzen 5000 ready yazıyor
  4. mottatoni1

Bu kartın üzerine kurucağım birde bir şey soracağım ryzen 5. Nesil işlemci kullanıcağım bios update gerekiyormu bu anakarta
  5. mottatoni1

Bu anakarta uzun süreli sahip olup tecrübelerini paylaşacak varmı ?
  6. mottatoni1

Soru Hangi Marka Model Cep Telefonu Kullanıyorsunuz?

Kesinlikle katılıyorum kullanıcılara kendimde aynı dertten müzdaripim ☺️
  7. mottatoni1

Ben dayandırdım hocam valla 👍 başarılar sana
  8. mottatoni1

İphone 7 kullanıyorum 6. yılını dolduracak güncel telefon değil ama benim işimi görüyor 3 kere ekran değişmeme rağmen performans konusunda 6 yılını doldurmasına rağmen işimi görüyor hızlı 👍
  9. mottatoni1

En İyi Google Chrome Eklentileri #1

Teşekkür ettim yapılacak listemde 👍
  10. mottatoni1

Ekran kartı önerisi

Hocam hep nvidia kullandım programa hakimim biraz güncelleme geldimi yapıyorum falan 😁 bide fazla hikaye oyunları oynanıyorum ve evliyim çocugum var vaktimde yok öyle oyun oynamaya ama güncel kart alıyim dedim 3060 idealdir bence
  11. mottatoni1

Ekran kartı önerisi

Sizede iyi forumlar 👍
  12. mottatoni1

Yardım Bileşenleri takma konusunda yardım

Merhaba devam ediyo
  13. mottatoni1

Öneri Monitör Başarı Sırası (Tier List)

Elinize sağlık güzel çalışma gerçekten karşılığında beğeni attım 🙏👍
  14. mottatoni1

İndirim Steam Halloween İndirimleri

Rdr2 aldım ileride daha pahalıya almayalım teşekkürler bilgi için 👍
  15. mottatoni1

Duyuru Forumda Spam ve Sahte Hesapları Önleme

Elinize sağlık levon abi 👍
  16. mottatoni1

Ekran kartı önerisi

Ben olabilirim hocam ☺️ Olsun desteğin için teşekkür ederim üstat
  17. mottatoni1

Ekran kartı önerisi

Sevmemmi ya 😁 denicem kısmetse teşekkürler verdiğin destek için
  18. mottatoni1

Ekran kartı önerisi

Demesi kolay üstat istanbulda ikamet ediyorsan evimde çay kahve içmeye davet edebilirim 😭 tecrübeleni paylaşırsın toplarız 🤣
  19. mottatoni1

Ekran kartı önerisi

Teşekkür ederim yorumun için 2. El 6600xt ve 3060 arası almaya karar verdim 👍
  20. mottatoni1

Ekran kartı önerisi

Takıntım yok elbet fakat hiç denemedim amd kartlarını birde ilk defa bileşenleri montajlayacağım onun bir heyecanı becerememe riski falan filan bide ordan tedirgin olmayayım üstat montajdan sonra windows kur driverlar falan çok işim var 😊 hepsi ilk olucak hazıra alıştık önceden üstat 🤣

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.