Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. є∂ηα

Yeni ekran kartını bilgisayarım görmüyor

siparis ettigim ekran karti geldi asus rtx 3050 ama nedense pc görmüyor anakart m guncel olmadigindan ve ayni sekil bios da guncel degil o yuzden görmüyor diye dusunuyorum.Ama bunlari nasil guncelleyecegimi bilmiyorum. Anakart B 250 Gaming 3 bunun guncel surumunu indirip link atabilir msnz...
  2. є∂ηα

i5 7400 islemci rtx 3050 ekran kartında dar boğaz yapar mı ?

oyun oynaması ıcın kardesımın bılgısayarı eskımıstı .Eskı ekran kartı gt 730 vardır.Steamdan fıfa 23 ındırdı tabıkı o ekran kartı oyunu kaldırmadıgı ıcın oynayamıyor.Yanı su anparasının yettıgı kadarı ıle 3050 ekran kartı sıparısı verdım , ıslemcıde eskı ama yınede dar boğaz yapmadan...
  3. є∂ηα

B250M Gaming 3 anakarta hangi ekran kartı uyumludur?

ınce hesapta gtx 1650 super ıle rx 6600 xt ekran kart fıyatları butceme uygun gorunce almak ıstedm baska bır bılgısyara yanlız bu ekran kartını alsam bu anakarta uyumlu mudur acaba ?
  4. є∂ηα

Gamepad bluetooth özelligi etkin olmuyor

Arkadaslar gamepad i mi aylardir kullaniyordm bir sorun yoktu ,dune kadar 2.fotoda ustte nokta gibi olan nedir ona tikladiktan sonra bluettooth calismamaya basladi.2 adet var elimde digeri calisiyor ama naptiysam o butona tikladiktan sonra bluetooth ozelligi etkin olmuyor.,bile arkadas varsa...
  5. є∂ηα

Xıaomi Mi Note 10

Bundan 2 ya da 3 yıl oldu bu telefonu almıstım.Aldıgım zamanda cok aradım zar zor bır avm de buldum oda elde kalan tek telefondu baska yoktu.Telefonu aldım 5500 tl ye.Bugun aynı telefondan bı tane daha almak ıstedım esıme yıne hıcbır yerde yok telefon bu nasıl bır telefon kı Tr de bulunmuyor...
  6. є∂ηα

Epson Ecotank L8160 Fotoğraf Yazıcısı

Link Removed arkadaslar bu yazıcıyı almak istiyorum hepsı burada da 13.500 cıvarında 2022 yılındakı fıyatını ogrenmek ıstedım bılmıyorum dıyorlar.Akakceden dha dusuk fıyatları gordum nar teknoloji nartas gıbı kendı sıtesınden alanlar oldumu acaba guvenılır mı?Bırde dha dusuk bır rakam...
  7. є∂ηα

FIFA 22 Kol Ayarları

2 ayrı bılgısyarımız var kardesımle beraber oynamak stıyoruz ama bu klavye ayarlarına bır cozum bulamadık ayarları gırıyorum degsıtırıyorum yıne aynı bn kendıme konsol alacm kardesm ıcın klavye ayarlarını paylasırsn sevınırım.
  8. є∂ηα

Bu fifa sürümünün diğerlerinden bir farkı var mı?

Bu fifa sürümünün digerlerinden bir farki var mi ucretsiz oldugu icin indireyim dedim.
  9. є∂ηα

Artemis hazır sistem 3070 Ti

sıstem bulamayan arkadaslar ıcın paylasayım dedım belkı daha ıyılerı cıkabılecektır ay sonuna kadar gıgabyte markasını sevmıyorum ben yınede kafasına yatan arkadaslar degerlendırebılır. Fıyat: 22000k Link Removed
  10. є∂ηα

Bu da benim hazır sistem !

Uzun bir ara oldu ekrandaki tum parcalari toplamak herseyin bu kadar pahali oldugu bir zamanda aradan cikarttim bn kendi sistemi , ve sistemini toplayamayan arkadaslar ise en kisa zamanda toplamasi dilegiyle.
  11. є∂ηα

Yuksek yenileme hizi almak icin hangi kablo gerekli ?

Merhaba arkadaslar , monitorum 180 hz yenileme hizina sahip ama 144 hz alabiliyorum en fazla.Satin aldigim firma hdmi kablosu gondermis sorunun o oldugunu dusunuyorum ama 180 hz alabilmek icin hangi kablodan almam lazim ?
  12. є∂ηα

Monitor ekrani acilmiyor

Sorun ne olabilir acaba biosa giremiyorum
  13. є∂ηα

Yardım Anakart RGB kablolari

Kasamın RGB renklerini değiştiremiyorum anakarttaki kablolara baktım hepsi takılı asus un armoury crate uygulamasında ekran kartını görüyor ama anakartı görmüyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
  14. є∂ηα

Yardım Farklı Markalardaki RAM'lar Aynı Performansı Verebilir mi?

Merhaba arkadaşlar hazır sistemle beraber 2x8 16 GB RAM geldi. Ben ise hazır sistemden ayrı kendime 32 GB aldım, eski bilgısayarımda 8 GB ram vardı. 4 slotlu kasa ben o kasaya hazır sistemle beraber gelen 2 tane 8 gb taksam bi sıkıntı olur mu? Markaları ayrı diye yoksa sistemle gelen 2 tane...
  15. є∂ηα

Çözüldü BIOS Windows 11 format nasıl atacağım?

Arkadaşlar merhaba flash belleğe win11 yükledim BIOS bana farkli geldi biraz format atacağım yönlendirir misiniz? Birde RAM'lerim daha fazla hizli yapmak icin gerekli bolumu bulamadım profil1 vs bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. En son fotoda option1 de SSD var isletim sisteminin...
  16. є∂ηα

PCI-E kablolari

sistemim geldi arkadaslar pci e kablosunu taktim herhangi anormal bir sey var mi sizce bnm goremedigim. Bu fotoda ise arkada cok az bosluk var ekran karti tam yerine oturdu ama o bosluk kfami karistirdi sizde bi goz qtin dedim bi sorun yok ise format atmaya baslayacm.
  17. є∂ηα

Hazır sisteminiz işletim sistemı kurulumu geliyor ?

Ben hazır sıstemımı sıparıs ettım aradım ısletım sıstemı kurulu olmadn gelsın dedım kendım wın 11 format atacagm ıcın.Onlarda kontrol etmemız ıcınn deneme surumu kurulu bır ısletım sıstemı yukleyıp gondergız dıyor.yanı ben formatı atınca dıger ısletım sıstemını c dıskınde bır yerlerde kalıyor...
  18. є∂ηα

2 SSD birleşimi ve etkisi

Hazır sistemı satın aldım ssd lerde fazla secenek olmadıgı ıcın hedefm 6000 ve 5000 okuma yazma hızlı olan bır ssd almaktı.Benım aldıgım ıse 1 tb 3500-3000 .Ben dıyorum kı 500 gb bı ssd alsam 6000 -5000 okuma yazma hızlı bu ıkısını anakarta taktıgım zaman ıkısının performansı bırlesır mı? Bırı...
  19. є∂ηα

Öneri JAHREIN-TITAN RTX 3070

HAZIR SISTEM ARARKEN BİR ÜRÜN GÖZÜME CARPTI BIR KAC DEGISIKLIK ILE ALINABILINECEK SISTEMLERDEN BIR TANESI DIYE DUSUNUYORUM 3070 SISTEM BEKLERKEN ZATEN 20-25 K ARASI ANCA OLUR DHA ASAGISI OLMAZ URUNUN NORMAL FIYATI 20K DEGISIKLIK ILE BN BIRAZ DHA PAHALIYA KACTM 25 K YA YAKIN OLUYOR ılk...
  20. є∂ηα

hazır sıstem Öneri

STUDIO-RTX3060 / INTEL i5-12400F / ASUS GeForce TUF RTX 3060 V2 OC 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar 21.639,66 ₺ 1 21.639,66 ₺ (KDV dahil) İŞLEMCİ: Intel Core i5-12400F 2.5GHz 18MB Önbellek 12 Çekirdek 1700 10nm İşlemci 1 ANAKART: ASUS TUF GAMING B660M-E D4 Intel...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.