Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Coonterman

Yardım Msi gtx 1050ti güncelleme sorunu

Merhaba 1050 ti 4 gb ekran kartıma warzone 2.0 oynıyamıyorum sorunum ise en son gelen sürümü game ready tarafından yükliyemiyorum başarısız oldu diyor kullanan arkadsşlar yardımxı olursa sevinirim.
  2. Coonterman

Soru Hangisini Alırdın Seçim Yap :) Önemli

Sen Olsan Hangi Sistemi Alırsın Lütfen Ankete Katıl ve Neden Aldığının Yorumunu Yap. Arkadaşlar bütçe temsilidir ürün fiyatlarına bakılmayacaktır. Stoklara Bakmayın Önemsizdir!! STOK OLSUN YADA OLMASIN SİSTEM OLARAK HANGİSİ DAHA İYİ 1. Seçenek: Link Removed 2. Seçenek: Link Removed
  3. Coonterman

Alınır SteelSeries Rival 3 arıyorum

Satan varsa temiz yada sıfır ucuza varsa atarnısınız link
  4. Coonterman

Fırsat Coolermaster Sıvı Soğutma İNDİRİM

Bence bu ürünü kaçırmayın şuan 1.620 TL sepete eklediğinizde Link Removed
  5. Coonterman

Yardım xDrive 15'li Modelini Arıyorum Yardım!

Merhaba dostlar bana xdrive 15 li.modeli lazım İstanbul İçinde 2. El ucuza gelen sağlam olan bir model bulabilirseniz paylaşırsanız sevinirim teşekkürler. Renk önemli değil yırtık pırtık olmasın yeter Fiyat Temsilidir ucuz olursa saha iyi olur :)
  6. Coonterman

Öneri İtopya İndirimlerini Kaçırmayın KASIM FIRSATLARI

Arkadaşlar Ben Takip Ediyorum piyasanın 200 300 TL Altına gelen ürünler var herkes faydalansın diye paylaşım yapıyorum KASIM FIRSATLARI girip inceleyin HAZIR SİSTEMLER KASIM FIRSATLARI: Link Removed
  7. Coonterman

Öneri 700 TL ye Asus TUF H1 Kulaklık

ASUS TUF GAMING H1 7.1 Surround Kablolu Siyah Gaming Kulaklık Mikrofon ve ses sistemi güzel fiyatına göre alınabilecek bir kulaklık Fiyat Performans Diyebiliriz Piyasada 750 - 800 TL Olan Fiyat Şuan Kasım İndirimleri İtopyada İndirimde Kaçırmayın Link Removed
  8. Coonterman

Öneri 1.000 TL Bütçesi Olanlara Öneri Kulaklık

CORSAIR Void Elite 7.1 Piyasada 1300 tl olan kulaklık şuan İtopya kasım indirimleri sayesinde 1.000 tl ye gelkiyor kaçırmayın.. Link Removed
  9. Coonterman

Fırsat İNDİRİMLİ MSI Mag Coreliquid 280R Sıvı Soğutucu

Bence kaçırmayın sevgili dostlar geldi link Mag Coreliquid 280R Sıvı Soğutucu 1v
  10. Coonterman

Sıvımı Yoksa Kuletipimi ?

Sizce KuleTipi soğutucularmı daha iyi yoksa Radyatörlü Sıvı Soğutmalarmı. Tartışmaya açık...
  11. Coonterman

İ5 12600 İşlemciye sıvı soğutma

Bana i5 12600 işlemcime uygun çift fanlı sıvı soğutma önerirmisiniz

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.