Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. AlicanBen

Soru Sıvı Metal Macun mu yoksa termal macun mu kullanmalıyım?

Merhaba dostlar, geçen sene özel sıvı soğutmalı bir sistem toplamıştım. Şimdi bu sistemin bakım zamanı geldi. Macun ve termal pedleri de değiştireceğim için acaba gpu'da sıvı metal mi kullansam diye kararsızım. Sizce kullanmalı mıyım önerileriniz nedir?
  2. AlicanBen

Lian Li Unifan vs Corsair Icue Link QX

Dostlar başlıktaki 2 farklı kablosuz daisychain olabilen fanlar arasında kararsızım bu fanları kullanan deneyen arkadaşlar varsa hangisini neden öneriyorsunuz. Corsair QX in bazı güzel avantajları bulunuyor mesela tek kabloyla ile 7ye kadar fanı bağlayabiliyoruz. Ama corsair almaktan biraz...
  3. AlicanBen

HDD tavsiyesi

Dostlar birkaç disk arasında kararsızım. Önerileriniz varsa almak isterim. WD Gold. WD Purple. WD ultrastar. Toshiba mg. Seagate Ironwolf Pro. Bu diskler arasında kaldım. Olabildiğince sessiz hızlı ve dayanıklı bir model arıyorum. Ironwolf Pro'da bır tık fazla ses var diğerlerine göre...
  4. AlicanBen

Özel Sıvı Soğutma Kasa Toplama

Merhaba arkadaşlar hem oyun hem de iş amaçlı bir sistem kurmak istiyordum kendime. İnternette gezinir araştırma yaparken Technopat'ın özel sıvı soğutma rehberlerini izledim. Daha sonraları da Levon abinin sıvı soğutma videolarını takip etmeye başladım. Levon abinn elinden çıkan harika işler beni...
  5. AlicanBen

highflow.nl güvenilir mi

Merhaba arkadaşlar EK-Quantum Surface S360 - Black bu siteden sipariş veren oldu mu hiç güvenilir midir?
  6. AlicanBen

Yardım Dikey Ekran Kartı Montaj Kiti

Merhaba arkadaşlar, Özel sıvı soğutma yapacağım sistemimde ekwb nin aktif backplate bloğunu kullanacağım fakat yatay montaj yapmak için anakartın ssd soğutma bloğunu çıkarmak gerekiyor. Bu sebeple dikey montajı daha uygun görüyorum. Fakat her ne kadar kasam( Rog Hyperion) dikey montajı...
  7. AlicanBen

Yardım Dahili HDD önerisi

Merhaba arkadaşlar depolamak için hdd alacağım skyhawk ai ve ironwolf pro arasındayım fakat farklı önerileriniz varsa onları da almak isterim. Bütçem 8000tl
  8. AlicanBen

Yardım Özel Sıvı Soğutmada Farklı Markalar

Merhaba Arkadaşlar, Özel sıvı soğutma yapacağım fakat emin olmadığım sizlere danışacağım bir konu var. EKWB'nin rakorlarını, radyatörlerinini, pompasını, soğutma sıvısını alacağım. Link Removed rakor kullanacağım. Boru olarakta Link Removedyu kullanmayı planlıyorum. Corsair ile uyumlu mudur...
  9. AlicanBen

Wi̇-Fi 6E 6GHz bandı görünmüyor

Merhaba arkadaşlar, ASUS X670e Hero anakartım ve ASUS RT-AXE7800 routerım her ikisi de 6GHz bandını desteklemesine rağmen 6GHz bandını PC bulamıyor neden olabilir? Driver bios hep son versiyon.
  10. AlicanBen

FSP Hydro PTM Pro ATX 3.0 1200W PSU nasıldır?

Merhaba arkadaşlar, FSP Hydro PTM Pro nun ATX3.0 versiyonu nasıldır? FSP kaliteli bir marka olduğunu duydum fakat fazla bir bilgim yok. Önerir misiniz? Garantisi nasıl?
  11. AlicanBen

Mesh Router Önerisi

Merhaba arkadaşlar, GigaFiber için mesh ağ kuracağım. Wi-Fi ile 1000 Mbps'e yakın bir değer alabileceğim kaliteli bir Wi-Fi 6E mesh ağ çözümü arıyorum önerileriniz nelerdir? ASUS ZenWifi XT8 Wi-Fi 6 nasıldır?
  12. AlicanBen

Soru ROG STRIX 4090 OC Fanların Dönmeme problemi

Merhaba arkadaşlar, Yeni toplamış olduğum sistemimde kullanmış olduğum rog strix 4090 ekran kartında driverların son sürümleri yüklü olmasına rağmen yük altında sadece en soldaki fan çalışmakta diğer fanlar hiç çalışmamakta. GPU tweak / afterburner ile manuel bir hız vermeme rağmen yine sol fan...
  13. AlicanBen

Rog strix Rtx 4090

Merhaba arkadaşlar, Sistem topladım tek eksik parçam ekran kartı. 4090 alacağım fakat piyasada şuan stoklar sıkıntılı bildiğiniz üzere. Sizce rog strix 4090 veya oc versiyonu beklemeli miyim yoksa stoklarda/ ön siparişte var olan ekran kartlarından mı almalıyım? Önerdiğiniz ekran kartı var...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.