Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. M

Oyun önerir misiniz?

Medieval II Total War deneyebilirsin eğer stratejj oyunları seviyosan.
  2. M

Yardım League of Legends s13 rank kasacak var mı?

Düşünüyorum neden olmasın.
  3. M

Cougar mx440 mesh 750w kasa

Biraz geciktim ama yazayım dedim. Hayır hocam hicbir sıkıntı yaşamadım henüz.
  4. M

Yok hocam çok memnunum gayet sessiz calisiyor.
  5. M

600 w 80+ psu. Bakmamıstım kasayla gelmisti psu.
  6. M

Notebook önerisi 🙏🏻 bütçe 27000 civarı

Link Removed Hocam 5000 TL fiyat farkı var ama bunu size kesinlikle öneririm bütçeniz uygunsa.
  7. M

Cougar gemini s iron kasasını kullanmaktayım hocam. Mesh değil ama gayet memnunum. Beğenerek kullanıyorum. Hicbir sıkıntı yaşatmadı. Aklınızda bulunsun bir inceleyin isterseniz.
  8. M

Öneri Elimde mevcut bileşenlerime kasa tavsiyesi

Konudan bağımsız bu bileşenleri ne kadar bir süre içinde aldınız, eğer uzun vadeyse ne kadar kârınız oldu toplamda? Ben sistemimi geçen ay yeniledim fakat bu konuda yeni sistem dizecek arkadaşlara tavsiyelerde bulunabilirsiniz mesela.
  9. M

Cooler Master HAF700 & HAF700 Evo

Hoşgeldiniz, sizleri burada görmek güzel :)
  10. M

Hiçbir şey eskisi gibi olamaz

Kesinlikle öyle. Alacağınız ürünleri ertelemeden almaya bakın. 3 sene önce 3400 TL ye aldığım laptopu geçenlerde 4600'e sattım.
  11. M

İnternet hızlarınız nelerdir?

Download 10.8 Mbps Upload 0.2 Mbps Leş gibi net kullanıyoruz şu güzelim bilgisayarlarda. Birkaç güne Türknete geçeceğim.
  12. M

Soru Windows 11 Kullananlar Memnun Mu ?

Windows 95 den beri bütün işletim sistemlerini kullanan biri olarak; XP Windows 7 Windows 10 Windows 11 İşletim sistemlerini beğendim. Bu dördü arasından illa seçim yapacaksam 11 hakkında henüz belki konuşmak erkendir ama win10 en iyisiydi diye düşünüyorum. NOT: Aktif olarak win11...
  13. M

Ryzen 9 7900'li Sistem Topladım, Hata Mı Ettim?

Ben çok beğendim güle güle kullanın hayırlı olsun.
  14. M

Windows 12 ekran görüntüsü sızdırıldı!

Gayet güzel görünüyor doğruysa şayet. Mac kokuları da almıyo değiliz tasarımdan

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.