Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Utkuu

Öneri 3500TL Gaming Kulaklık Önerisi

Ben hayperxcloud 3 kullanıyorum tavsiye ederim cs gıbı oyunlarda guzel ses kasa bılıyorsun. malzeme kalıtesı güzel
  2. Utkuu

Thermaltake Versa T25 RGB TG 550W 80+USB 3.0 Mid Tower Kasa

Merhaba arkadaşlar bu kasa modelinin üstündeki fan cıkışları maksimum kaç cm ebatında fan önerebilirsiniz. internette araştırdımda üstteki fan çıkışlarının kaç cm olduğunu bulamadım. teşekkürler.
  3. Utkuu

Sistemim iyi lakinnn

Sistemim M9 mu dostun eğer m9 ise aynı sistem bendede var monitor bende asus tuf 27 ınc 2 k var ve 2 k oynuyorum 300 350 fps alıyorum. bunun için hiç bir ayar yapmadım oyunlarda grafık ayarlarını en üst seviye alıyorum. bilgin olsun diye yazmak istedim.
  4. Utkuu

ModArt M9 Sistemine işlemci soğutucu tavsiyesi

Merhaba herkese, be quiet! Pure Rock Slim 2, CPU-Kühler arkadaşım bu ürünü getiriyor faydasını görür müyüm. antalya da yaşıyorum malum havalar çok sıcak GPU Sıcaklığı 78 ile 80 dereceleri görüyorum fps oyunları oynarken.
  5. Utkuu

Duyuru Hazır Olun Yeni Canavar Sistem Yolda

Doğrudur kardeşim iş güçten vakit ayıramıyorum. Kendime M9 Sistemi aldım Kayıplara karıştım :ROFLMAO:
  6. Utkuu

Duyuru Hazır Olun Yeni Canavar Sistem Yolda

Gelecek olan sisteme M10 mu demeliyiz :)
  7. Utkuu

Display port no signal

Yaptın arkadaşlar nasıl yaptığımı söylemeyim yoksa kızarsın 😃
  8. Utkuu

Display port no signal

Arkadaşlar M9 sistem asus tuf 165 hz 2 k Monitör aldım kabloları doğru taktığım dan eminim farklı bir ayarimi var
  9. Utkuu

M9 İntel tabanlı sisteme Harddisk önerisi

Değerli yorumlarınız için çok çok teşekkür ederim 🙏
  10. Utkuu

M9 İntel tabanlı sisteme Harddisk önerisi

Arkadaşlar tekrardan herkese Merhaba, Almış olduğum M9 sistemin Ana kartın üzerinde 512 m2ssd var. Bütçem 1.5 K 3 ila 4 TB arası Harddisk almayı düşünüyorum. (Bol Bol) oyun depolama yapmak için. Konu hakkında önerilerinizi bekliyorum.
  11. Utkuu

7000 Tl fps oyun monitör tavsiyesi

Arkadaşlar Merhaba, M9 sistemi almıştım bu sistemi bilmeyen yoktur 😃İşlemc intel Fps oyunları oynuyorum 7000tl bütcem var bana önerebileceğiniz monitör tavsiyelerini bekliyorum. Şimdiden Teşekkür ederim.
  12. Utkuu

Eski nesil soğutucu AMD uyumlu olur mu?

Arkadaşlar öncelikle herkese selam. Çok uzun zaman önce kullanmış olduğum bir sogutucuyu sizlerle paylaşmak istedim faydasını da görmüştüm Eski işlemcin İNTEL. Ekte resmini göreceksiniz amd uyumlu olurmu.
  13. Utkuu

M9 sistem kasa fanları kontrol edilebiliyor mu?

Hallettim teşekkürler. Kasa üstü rgb taşlarından ayarladım.
  14. Utkuu

M9 sistem kasa fanları kontrol edilebiliyor mu?

Benim bir sorum olacak M9 aldığım sistemin kasa fanı ışıkları yanıp sönüyor normal gelmedi bana neyden kaynaklanıyor ne yapmam gerekir arkadaşlar
  15. Utkuu

Öneri Mikrofonlu oyuncu kulaklığı önerisi

Arkadaşlar merhaba, cs go gibi oyunlar oynayacagımdan max 2000 tl mikrofonlu oyuncu kulaklığı arıyorum. Şimdiden Teşekkürler.
  16. Utkuu

M9 sistemi kargolanan oldu mu?

Yolda gözükmekte varmak üzere muhtemelen gün içinde elime ulaşır Teslim aldığımda bilgi veririm.
  17. Utkuu

💥 ModArt M9 Sistem Yayında! 💥

Aldım Aldım Aldım beee sonunda. Emeği geçen tüm herkese teşekkürler. 😀

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.