Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. R

600 tl m2 ssd

cd rom çıkarmak istemiyo hdd çıkarmak istemiyo o yüzden
  2. R

600 tl m2 ssd

Merhabalar tanığım pcsine ssd alıcak pcsi Lenova v330-15IKB 81AX buna uygun m2 ssdler nelerdir bn bitane buldum Link Removed BU NASIL SİZCE YADA ÖNERİNİZ varmı
  3. R

Lenovo v330-15IKB laptopa hangi SSD uyar?

peki sata için cd room çıkmadan olurmu ve önce hdd çıkmadan
  4. R

400 600 tl
  5. R

Merhabalar tanığım pcsine ssd alıcak pcsi Lenova v330-15IKB 81AX Uygun ssdler nelerdir 240 gb ssd olursa iyi olur (m2 girişi varmı bilmiyorum )yardımcı olursanız sevinirim
  6. R

Yardım CPU Sıcaklık 80-83 derece oluyor

Merhaba Oyun (mafia definitive edition ) cpu sıcaklık 80-83 derece falan oluyor normal mi pc yeni fan ayarı otomatikte.
  7. R

11.11 olayınımı bekliyeyim yoksa hemen alayımı

Merhabalar dün pc laptop alıcaktım fakat 5 saat içinde 4 bin tl zam geldi yani 16.200 20 bine çıktı fakat bi yerede 17.500 laptop buldum onu alayımı yoksa 11 kasım olayını bekliyemi yoksa alayımı 11.11 ZAMANI LAPTOPLARA İNDİRİM OLURMU
  8. R

4600H , 3050 LAPTOP - FPS SORUNU

sorun geçtimi acaba
  9. R

Çözüldü rufus açılıyor bi anda kapanıyor"

bur rufusa benzer bi uygulama dimi yani freedoslu laptopa kurulum olurmu
  10. R

dışarıdaydım şimdi geldim eve deniyorum
  11. R

laptopp alıcamda laptop freedos gelcek ona kurcam
  12. R

anti virüs yok fakat defender açık
  13. R

Bu dediğin uygulamalar Rufus gibi değil mi aynı yani bıos'a girince aynı işlemleri yapıyoruz değil mi
  14. R

merhaba rufus açıyorum 1 saniye gözüküp kapanıyor nasıl hallederim
  15. R

amd ryzen 5 5600H vs ryzen 5 4600H

Merhabalar öncden post açmştım 800 tl fazla verip 5600H ALINIRMI 5600H Sistem:LENOVO Ideapad Gaming 3 82k200k6tx Ryzen5-5600h 8gb 512gb Ssd Rtx3050 4gb 15.6" Freedos 195890624716 4600H SİSTEM:ASUS TUF GAMİNG RYZEN 5 4600H 8 GB RAM 512 GB SSD RTX3050 4 GB
  16. R

Amd ryzen 5 4600H vs ?

merhabalar Amd ryzen 5 4600H intelde dengi hangisi acaba
  17. R

17.500k Laptop

Asus ROG Zephyrus bütçemi aşıyo maalesef
  18. R

17.500k Laptop

Merhabalar yazılım ve oyun için laptop önerilerinizi bekliyorum ve bazı sorularım var excalibur alırmı yazılımım için intel diyolar hakikaten intel daha iyimi olur forım hayırlı olsun

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.