Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. I

Powerbost kasa fan

Arkadaslar poverbost kasam var. Fanları 4 tane iç içe molex ile bağlanmış ben bunu nasıl anakarta bağlarım kontorl etmek için
  2. I

Yardım Fan Bağlama

arkadaşlar pb kasam var. Fan kontoli resimdeki gibi. Bunu sys pine nasıl baglarım. Ucundaki 4 lü pini takıyorum bilgisayar acılmıyor cıkarınca acılılıyor ne yapmam lazım. Nasıl bios tan kontrol edebilirim
  3. I

6700xt coil whine

Arkadaşlar hayırlı geceler. Gaming Tr den 6700xt li sistem alıp da coil whine sorunu yaşayan var mı. Yorumlarda cok gördüm. bunun sanırsam çözümü yok. Alınır mı alınmaz mı bilgi sahibi olablar yardımcı olabilir mi. İlerde sorun olur mu
  4. I

Bu sistem bu fiyata alınır mı?

Selam dostlar. Şu sistem ekran kartısz 21.500₺. Fiyatı nasıl acaba alınır mı pahalı mı
  5. I

3060ti sistem önerisi

5600 Asus 3060 ti gddr6x Asus b550m A 16 gb kıngston 500gb nv2 kıngston Fsp kasa Fsp 550+80 psu Coler master 120 sıvı sogutucu Fiyat 19.500 Fiyat iyi midir yüksek mi
  6. I

550 watt yeter mi

Arkadaslar r5600 ve 3060ti hazır sisteme alacagım. İçinde fsp nin 550 +80 psu var. Değiştirirsem 2 liraya kadar fark istiyor. Acaba 550 yeter mi. 12 v tan tam güç 550 watt veriyor. Yeterli olur mu acaba
  7. I

5600 -6700xt

https://www.gaming.gen.tr/urun/57963/blade-6700xt-amd-ryzen-5-5500-asus-radeon-rx-6700-xt-dual-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/?wccps_c0&wccps_c1=242493&wccps_c2=233984&wccps_c3=80689&wccps_c4=64881&wccps_c5=156829&wccps_c6=150086&wccps_c7=263785&wccps_c8=79342&wccps_c9&wccps_c10&wc...
  8. I

5600x sistem

Arkadaslar iyi aksanlar gecen hafta itopya da böyle bi sistem topladım indirimden daha teslim olmadı gerçi ama. Sizce fiyatına göre iyi mi sistem nasıl. Ekran kartı almadım 3060 yada ti alacagım indirime denk gelirse. Sistem iyi midir bu fiyata ÜRÜN ADI FİYAT Link Removed 1.00 ₺...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.