Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Lexgeni

Bu üç psu arasın da kaldım sizce hangisini almalıyım?

1.psu:be quiet! System Power 10 850W ATX24 BN330 2.psu:Hydro K PRO ATX3.0(PCIe5.0) 850W (HD2 850 3.psu:Nzxt C850 (2022) - PA-8G1BB-EU- 850 Watt Güç Kaynağı - 80+ Altın Sertifikalı - Hibrit Sessiz Fan Kontrolü - Sıvı Dinamik Rulman - Modüler Tasarım - Kılıflı Kablo - ATX Oyun Güç Kaynağı
  2. Lexgeni

Facebook kendi grubumda beni 1 günlük banladı ya laaaa 🤣

İşte demokratik özgürlükçü bir grup.Kim olursa olsun ceza yiyor :LOL::LOL:
  3. Lexgeni

Turkcell faturasız kullanılmalı mı?

Hattı kendi üstüne almanıza gerek yok benim kendi hattımda babamın üzerine. GNÇ; gençlere ve kendini genç hissedenlere özel eğlenirken kazandıran bir uygulamadır. Uygulama içerisinde oyunlar var kazanana belli bir gb hediye veriliyor. ilk resim faturalı ikinci resim faturasız
  4. Lexgeni

Turkcell faturasız kullanılmalı mı?

25 yaş altındaysanız gnç faturalı olabilirsiniz çok faydası var fiyat konusunda. Benim tercihim ne olursa olsun Turkcell sebebi az çeken yerde bile sana verdiği internet hızı çok iyi bütün hatları kullanmış biri olarak tercihim turkcell
  5. Lexgeni

Sistemimi satmayı düşünüyorum sizce ne kadara satmalıyım?

İşlemci: ryzen 5 2600x Ekran kartı: msi gaming x 1050ti 4 GB Ram: DDR4 ballistix 16gb ram 3200mhz Kasa: Corsair spec 06 Psu: Thermaltake litepower RGB PS-LTP-0650NHSANE-1 650W power supply Monitör: AOC 23,8" 24G2U 144 Hz 1ms FreeSync Full HD DP HDMI IPS Gaming Monitör Mouse: zowie ec2-b cs go...
  6. Lexgeni

Sizin hala ekran kartı destek aparatınız yok mu?

Kulaklık standı yapabilir misin? Bu arada çok güzel görünüyorlar.:love:
  7. Lexgeni

Öneri Sağlam RGB oyuncu masası

Cidden çok şık ve sağlam duruyor.Ne kadar tuttu?Ben de yeni sistem topluyorum ve rahat çift monitör kullanabileceğim geniş sağlam masa arıyorum.
  8. Lexgeni

Kardeşimle Oynayabileceğim Oyun Tavsiyesi

Dying light 1-2 coop güzel strateji oyunu olarak hoi4,coh2,eu4 fc 2024 şuan aklıma gelenler bunlar
  9. Lexgeni

İlk Kullandığınız Ekran Kartı ve Şu anki Ekran Kartınız

ATi radeon HD3450 512MB Ufak bir update yapmıştım 1050ti gaming x msi şuan kullandığım msi 3070 suprim x
  10. Lexgeni

Ekran kartı fiyatları dalgalanması

Maalesef Türkiye pazarın da indirim bize yansımıyor ama işte bir umut belki olur :(
  11. Lexgeni

Bu sistemi siz kaça alırdınız?

Garanti durumu nedir parçaların ? Ekran kartı iki fanlı mı üç fanlı mı?Bunlar da fiyat konusunda etkisi var.
  12. Lexgeni

Soru Işık hızını geçebilseydik ne olurdu ?

İlerleyen zaman da teknoloji nasıl olur bilmiyorum ama şuan için söylemek gerekirse atomlarımıza kadar ayrılırdık.
  13. Lexgeni

IMEI Kayıt Ücreti 31.692 TL Oldu!

Hay maşalllaah akııyoooooorr
  14. Lexgeni

Yardım 5600/4060ti sisteme monitör önerisi.

Bütçen yetmiyor ama 2k monitör öneririm.İlerleyen zaman da bütçen olursa link bırakıyorum. Link Removed 4ay önce aldım ve şuan da aktif olarak kullanıyorum.
  15. Lexgeni

Video Bu Monitörün Renklerine Bayılacaksınız! Asus ROG Strix XG27AQV

4 aydır kullanıyorum mükemmel bir şey.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.