Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Zurnadürüm

Yardım Pc 2-3 sn açılıp kapanıyor

pc herşeyini düzgün montajladım fakat açma düğmesine basıyorum 2-3 sn çalısıp kapanıyor yardım edin lütfen video bıraktım herşeyi denedim olmadı ramları takıp çıkarmayı statik elektirikten oldugundan güç düğmesin basılı tutum işe yaramadı ne olabilir sorun
  2. Zurnadürüm

Anakarta elektirik gitmiyor

Garantiye gitti bios yazıldı yeni
  3. Zurnadürüm

Sizce sistemim ne kadar

Gigabyte H610M DDR4 İNTEL İ5 12400F GİGABYTE RTX 4060 Tİ 8 GB 2X8 GB 16 GB RAM 3200 MHZ 512 GB M2 SSD KİOXİA FSP 650 80 PSU DEEP COOL MATREXX 50 KASA VE PSUYU EKSTRA ALDIM MASRAF YAPTIM SİZCE SİSTEMİM NE KADAR EDER?
  4. Zurnadürüm

Anakarta elektirik gitmiyor

Merhaba arkadaşlar pcnin herşeyini düzgün montajladım ama elektirik gitmiyor önceden de psu patlamıştı binanın elektiriği sıkıntılı mı acaba bence öyle ama nasıl düzelicek elektirik gelmiyor pc açma tuşuna basıyorum 2-3 sn sonra kapanıyor çözümü ne pcyi satıcam zaten
  5. Zurnadürüm

Yardım Bilgisayara Elektirik Gitmiyor

Merhaba arkadaşlar pcnin herşeyini düzgün montajladım ama elektirik gitmiyor önceden de psu patlamıştı binanın elektiriği sıkıntılı mı acaba bence öyle ama nasıl düzelicek elektirik gelmiyor pc açma tuşuna basıyorum 2-3 sn sonra kapanıyor çözümü ne pcyi satıcam zaten
  6. Zurnadürüm

Yardım Anakartımı garantiye gönderdim hala gelmedi!

Merhaba anakartımda secure bootu açtım görünü gitti itopyadan almıştım hazır sistemle bende yapamadım garantiye gönderdim endeksbilişime 1 hafta oldu sonuç yok e postayla ulaştığımda servise yönlendirmişlerdi anakartımda arıza yok yani ayarını düzelticekler değişim veya iadede olmıcak bende...
  7. Zurnadürüm

Sizce Sistemim Nasıl?

İŞLEMCİ: İNTEL İ5 12400F ANAKART: GİGABYTE H610M DDR4 EKRAN KARTI: GİGABYTE RTX 4060 Tİ EAGLE OC 8 GB RAM: 8x2 16 GB RAM RİPJAWS SSD: 512 GB KİOXİA SSD + 2 TB HARDİSK FSP 650W 80+ PSU DEEPCOOL MATREXX 50 KASA EKSİKLERİ VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM
  8. Zurnadürüm

Anakartım Garanti Dışı Kalır Mı?

Arkadaşlar merhaba ben anakartımı garantiye gönderdim itopyadan hazır sistemle almıştım endeksbilişim bakıyor garantiye oraya elden teslim ettim. Sorunum dpi no signal diyor görüntü gelmiyor secure bootu açtıktan sonra oldu yaparlar mı sizce garanti dışı derler mi bios yazılması gerekiyor...
  9. Zurnadürüm

Yardım Bilgisayar açılıyor, görüntü yok

Merhaba arkadaşlar pc açıldığında dp no signal diyor ama hiçbir donanımında sorun yok bios pilini falan çıkartım hiçbirşeye yaramadı ve satmaya karar verdim bios güncellemesi veya formatla düzelir mi secure bootu açtıktan sonra oldu sorunun ne olduğunu biliyimde alan adama söyliyim mağdur olmasın
  10. Zurnadürüm

Sistemim ne kadar eder?

Hocam kasa psu gamebooster markaydı deep cool kasa ve fsp psu ile değiştim 4 bin tl gitti onlara zaten
  11. Zurnadürüm

Sistemim ne kadar eder?

30 k 1 ay önce topladım
  12. Zurnadürüm

Sistemim ne kadar eder?

Merhaba 1 ay önce itopyadan sistem aldım sizce ne kadar eder satmayı düşünüyorum düşündüğüm rakam 27 bin tl tek tek topladığımda 28 bin tl falan ediyor. Özellikleri İntel i5 12400f Gigabyte H610M Gigabyte Rtx 4060 Ti Eagle Oc 8 gb 512 gb kioxia ssd Deep cool matrexx 50 kasa Fsp 650w 80+ Bronze psu
  13. Zurnadürüm

Yardım DPİ NO SİGNAL Hatası

merhaba arkadaşlar valoranta van9002 hatası aldım youtubeden çözümü için video izledim secure boot ve key ayarlarını oynadım bi anda ekran gitti bozdum sıfırlamak istedim bende bios pilini çıkartıp 5 dk bekledim geri taktım dp no signal diyor yine sonra clr_cmos yöntemiyle sıfırladım 2 pine...
  14. Zurnadürüm

Yardım Bios Nasıl Sıfırlanır Yardım Edin Çıldırıcam

Ekran açılmıyor nasıl yapıcam bunları hocam do no signal diyor hdmi ile denedim olmadı bios pilinide denedim sonra clr_cmosu tornavidayla yaptım yine yok ne gerekiyor bios güncellemesi mi windows mı
  15. Zurnadürüm

Yardım Bios Nasıl Sıfırlanır Yardım Edin Çıldırıcam

Merhaba arkadaşlar Gigabyte h610m anakartım var biosu sıfırlıyamadım bios pilini söküp bekledim geri taktım olmadı. Bu anakarta nasıl sıfırlanır dp no signal hatası alıyorum secure bootu açtım yardımcı olun hocam nasıl sıfırlıcam olmuyor ne yaptıysam kısa devrede denedim olmuyorrr
  16. Zurnadürüm

Bios Ayarı Sonrası Dp No Signal

Merhaba Arkadaşlar dün valoranta van 9003 hatası aldım ve bi video izledim hata çözümü için biosta secure bootu enabled yaptım ve bi anda bios kapandı siyah ekran geldi izlediğim videoyuda atiyim sizde bakıp sorunun neden olduğunu söyleyin lütfen yapiyim derken hep bozdum lütfen izleyip yardımcı...
  17. Zurnadürüm

Bios Secure Boot Sonrası Siyah Ekran

hayır giremiyorum ekran açılıyor dp no signal yazıp kapanıyor denedim malesef olmadı ya yardımcı olun çözemedim
  18. Zurnadürüm

Bios Secure Boot Sonrası Siyah Ekran

Merhaba Arkadaşlar dün valoranta van 9003 hatası aldım ve bi video izledim hata çözümü için biosta secure bootu enabled yaptım ve bi anda bios kapandı siyah ekran geldi izlediğim videoyuda atiyim sizde bakıp sorunun neden olduğunu söyleyin lütfen yapiyim derken hep bozdum lütfen izleyip yardımcı...
  19. Zurnadürüm

Psudan gelen ses normal mi?

Trendyolda Gamersarena'dan aldım satıcıya yazdım fsp ile görüşün değişim yaparlar dedi onların yapması gerekmiyor mu satıcı olan onlar
  20. Zurnadürüm

Yardım Akım Korumalı Priz Önerir Misiniz?

Akım korumalı priz önerir misiniz çok bütçemi aşmıyacak Bu iyi midir sizce ? https://www.pttavm.com/goldmaster-sp-404-dortlu-akim-korumali-priz-3mt---6522404-p-534280413?waw_keyword=akım%20korumalı%20priz

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.