Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. musa06

olay goruntuleyıcısınde bu hata alıyorum

Browser hizmeti şu hata nedeniyle başlatılamadı: Hizmet, belirli aralıklarla yapılan başlama veya denetim isteğine yanıt vermedi. bu hatayı alıyorum sorun nedır olay goruntuleyıcısınde baktıgımda
  2. musa06

Yardım mavi ekran hatalarının devam etmesi ve bitmemesi

mavı ekran hataların genelı ramden kaynaklıdır bıosu defaulta alıp gozlemleyın
  3. musa06

Yardım RTX 4090 Görüntü Vermiyor

bıos gunceleyın ve kurulumu wındows u yenıden kurun anakart ve ekran kartı drıverlarını tam uyumlu olarak kurun
  4. musa06

Anakartımdaki 4 pinli sokete 2 farklı fan bağladım.

hızlarını bıosa gırıp baka bılırsın 4 pınlı gırıs olması lazım ayrıca kasan cok karısık bence ıyı bı kablolama yapman lazım
  5. musa06

Rayzen7 5800x sicaklik degerleri

Mrb form ailesi rayzen 7 5800x kulaniyorum colermaster master liguit 240ml mx4 termal macun ile tam yukte stres testinde derecelerim 83 84arasinda oyunlarda ise 65.70 arasinda bu normalmi yoksa fazlami fazla ise ne onerirsiniz
  6. musa06

Gigabyte GeForce RTX 4060 Eagle 8G GV-N4060EAGLE OC-8GD GDDR6 128Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

https://www.incehesap.com/gigabyte-gv-n4060eagle-oc-8gd-ekran-karti-fiyati-64851/?utm_source=akakce.com&utm_medium=referral&utm_campaign=quickview&v=1.74.8 ıhtıyacı olan kacırmasın dusmus fıyatı
  7. musa06

Yardım 26.000TL'ye beyin fırtınası bilgisayar önerisi

rtx 4060 lı bıstem toplaya bılrsınız ıntel ıslemcı ankart m2 desteklı bu butcede bundan 1 ay once toplamıstım 25 bın cıvarındaydı
  8. musa06

45-50 derece sıvı soğutucu için normal mi?

normal gayet bende 5700x var 80 derecelerde gezıyor sıvı sogutma ıle
  9. musa06

4070TI ile 7950x3D uyumlu mu?

https://www.hepsiburada.com/dell-s2722dgm-27-1ms-165hz-qhd-freesync-curved-oyuncu-monitoru-p-HBCV000049W6G3 İşlemciniz icin ayrica sivi sogutma onerrim stok fan kulanmayin guclu işlemci sogutamazsiniz 360mm kulanin buna benzer bikactane sistem topladim
  10. musa06

Ben dell 165hz curved 2k monitorunu kulaniyorum tavsiyemdir bi cok monitor degistirdim olu pikselle çok ugrastim dell aldim kurtuldum ayrica evde servis garantisi sunuyor
  11. musa06

bence gayet uygun ıslemcın ıle ekran kartın guclu ama 1080p dedar bogaz yapa bılır 2k da kulanırsan gayet ıyı sonuclar alırsınız ıyı gunlerde kulanın
  12. musa06

Ryzen 7 5800x RTX 3070 sistem açılışta donuyor

pc ılk acılısta bı sanıyelık bı duraksama oluyor sonra normale donuyor neden yapa bılır sorun nedır
  13. musa06

27 inç 2k monitör tavsiyesi

dell curved 2k monıtor kulanıyorum gayet memnum dıgerlerınde cok olu pıksel cıkıyor
  14. musa06

Duyuru Yarına Hazır Olun F/P Sistem geliyor :)

rayzen 7 500x 3d bı sıstem gelırmı acaba oyun odaklı olursa guzel olur

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.