Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. chrisvector

60000 TL Sistem Önerisi

Merhaba arkadaşlar, kardeşim için bir bilgisayar topluyorum. Çoğunlukla rekabetçi oyunlar oynuyor fakat yeni nesil oyunları da rahatça oynayabileceği bir sistem kurmak istiyorum monitör hariç toplam 60.000 TL- 65.000 TL arası bütçe ayırdım Benim topladığım sistem bu şekilde; PSU: Link Removed...
  2. chrisvector

Yardım HP Victus vs HP Omen

Merhaba arkadaşlar, Gaminggen'den aşağıda bağlantısını bıraktığım HP Victus marka dizüstü bilgisayarı aldım fakat çok fazla problem ile karşılaştım 2 kere teknik servise gönderdim ürünün ayıplı ürün olduğu söylendi ve DOA belgesi ile aynı ürün ile veyahut muadil ürün ile değişim olacağı...
  3. chrisvector

Yardım Ryzen 7 7700X sistem oyun oynarken işlemci 87 derece oluyor

Hocam çözdüm garip bir şekilde bios güncelleyince problem giderildi. Bu arada güncelleyince Asus Performance Enhancement diye bir ayar geldi açtım performansım yüksel ölçüde arttı Asus anakart kullanan herkese buradan bilgi vereyim. :D
  4. chrisvector

Termal macun uygulamasını çok başarılı yaptım fakat işlemciyi çıkartım tekrardan taktım haliyle bios ayarları default haline döndü EXPO tweak ayarını açınca AMIbios ekranı geliyor f1 to setup diyor bios ekranına yönlendiriyor ayaları default yapınca açılıyor fakat bellekler bu sefer 4800MHz...
  5. chrisvector

Sistemi nisan ayında topladım yoğun bir çalışan birisiyim bu yüzden bilgisayarı kullanacak çok fazla vaktim olmuyor ne yazık ki, bugünlerde biraz test etme şansım oldu Cyberpunk 2077, Borderlands 3 ve benzeri oyunlarda yüksek ayarlarda. Fakat dereceler çok yüksek olmasa da CPU sıcaklık...
  6. chrisvector

45000tl - 50000tl arası hazır sistem önerisi

Kürşat hocam yine yapmış 👊
  7. chrisvector

45.000 - 50.000 tl beyaz kasa sistem tavsiyesi

Katılıyorum 2 haftadır sinir bozucu bir hal aldı nereden kısacağımı şaşırdım
  8. chrisvector

Kürşat hocam 2 haftadır bu kasayla cebelleşiyorum sanırım beyaz takındım dan vaz geçeceğim. :D Hocam mümkünse discorddan falan bi iletişim kurabilir miyiz? aklıma takılan sorular var.
  9. chrisvector

Hocam gördüğüm kadarıyla beyaz kasalarda en çok dikkat çeken parça sıvı soğutma oluyor geri kalan parçalar çok göze batmıyor. Ben şöyle bir sistem kurmuştum size atayım, pahalı gördüğünüz veyahut değiştir dediğiniz bir parça var mı? Bunun üzerinden gidelim, sizin önerdiğiniz PSU'yu tercih ettim...
  10. chrisvector

Desteklediği PCIe 5.0 işlemci ve m2 ssd yuvalarından bahsediyorum çünkü B650m gibi anakartlar da önceki nesil özellikleri kullanabildiğini gördüm, tercih etmem gereken kartın E serisi olması gerekiyormuş, nedeni ise işlemciden tam verim alamıyormuşsun dediğim gibi çok net bir bilgim yok...
  11. chrisvector

Hocam çok teşekkür ederim, bende toplamıştım fakat bütçemi aşan konu her zaman anakart oluyor nedeni ise internette araştırdığım kadarıyla yeni nesil am5 işlemci ve PCIe 5.0 depolama birimi takacak olursam E serisi bir anakart seçmek zorunda olduğumu öğrendim B serisi anakartlar AM5 destekliyor...
  12. chrisvector

Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi beyaz bir kasa toplamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Kullanım amacım oyun ve kurgu programları. Kasa olarak aklımda NZXT H710i ATX Mid Tower Case var, tabii ki önerilerinize açığım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.