Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. A

windows 11 e geçerken hata alıyorum

Abi ben bilgisayarı kapattım sonra tekrar açtım windows 11 e yükselmiş nasıl oldu bu Bilgisayarı kapattım bir süre sonra açtım win 11 e yükselmiş Nasıl oldu bu bir problem olur mu ?
  2. A

windows 11 e geçerken hata alıyorum

ekran resminde görünen hatayı alıyorum nasıl çözebilirim ?
  3. A

Windows 10'dan Windows 11'e geçmek?

Merhaba Windows 10 kullanıyorum bilgisayarım Windows 11'i destekliyor geçmeli miyim oyun performansı yükselir mi ya da fark olur mu öneriniz nedir?
  4. A

fifa 22 hiç açılmıyor

RAM 16GB Ekran kartı RX 6800 İşlemci ryzen 5 5600x Merhaba Xbox Game Pass ile FIFA 22 indirdim fakat oyunu açmaya çalıştıgımda hiçbir şekilde ne hata kodu ne bir şey vermeden açılmıyor Kapanıyor çözüm nedir video atabilirim.
  5. A

CrystalDiskInfo Dikkat uyarısı

teşekkür ederim
  6. A

CrystalDiskInfo Dikkat uyarısı

CrystalDiskInfo ile baktığımda dikkat uyarısı alıyorum fareyi üstüne getirdiğimde yeniden konumlandırılan kesim sayısı: 42 diyor bu ne anlama geliyor bad sector olabilir mi ? daha ne kadar dayanır
  7. A

Opera aniden siyah oluyor

merhaba, opera kullanıyorum ve sitede gezinirken veya video izlerken bi anda ekran siyah oluyor sadece alt işaret çubuğu gözüküyor birkaç saniye durup düzeliyor bunun nedeni donanımsal mı yoksa yazılımsal mıdır nasıl çözebilirim (fotoğraf çekebilirsem koyarım)
  8. A

Hangi kulaklığı önerirsiniz

5500max kulakiçi olması tercihimdir
  9. A

Hangi kulaklığı önerirsiniz

Merhaba,İphone 11 kullanıcısıyım ve yeni bir bluetooth kulaklık almak istiyorum 3 model arasında kaldım Link Removed , Link Removed , Link Removed bu 3 model arasında kaldım bunlardan birini kullanan varsa hangisini önerir iphone kullandığım için airpods pro daha mı mantıklı olur yoksa ses...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.