Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. kerim_ergin35

Soru RX 580 değerler sizce iyi mi?

öncelikle yorumunuz için teşekkürler hocam. dediğiniz doğrudur, ekran kartını yeni almıştım ve bilen kişilere(sizlere) yorumlamanızı istedim. değerler iyi olmasaydı iade edecektim.
  2. kerim_ergin35

hocam herkes 0xmsaa yap öyle daha doğru değerler alırsın diye paylaşım yapıyor. grupta satılan ekran kartı testlerinde de hep 0xmsaa görmüştüm
  3. kerim_ergin35

Arkadaşlar herkese selamlar hayırlı cumalarınız olsun. Alta bir kaç tane fotoğraf bırakacağım yorumlama şansınız var mı acaba? Ben değerleri güzel olarak yorumladım sizce de öyle mi? Ekran kartım; Sapphire Nitro+ RX 580 Special edition. Not; Testi yaparken kasanın yan tarafı açıktı.
  4. kerim_ergin35

Yardım RX480 sıcaklık sizce normal mi?

Elimde kk Strix RX 480 hocam gtx980 ile ikisi arasındaki farka baktığım da ne hikmetse 480 daha önde çıkıyor
  5. kerim_ergin35

1920x1080p çözünürlük ve 0xMsaa haricinde başka hiçbir şeye ellemedim hocam diğer şeyler standart seçili neyse oydu Bir de şuan GTX 980 tavsiye ediyorlar bunun yerinize sizce uygun mudur hocam ve bu yorumu okuyan dostlar
  6. kerim_ergin35

Arkadaşlar merhabalar, geçen gün sormuştum darboğaz yapar mı diye değerli hocalarm sorun yapmaz kullanabilirsin diyince uygun fiyattan bir tane Asus rog Strix RX 480 ekran kartı aldım. Furmark'ta test yaptım 6 dakika da 75 dereceye ulaştı %68 fanda iyi mi kötü mü sizce? Sorduğumda bakımını yeni...
  7. kerim_ergin35

Yardım Sizce darboğaz olur mu?

Dostlar selam hepinize iyi günler dilerim öncelikle. Şuan elimde; Ryzen 3 3200G işlemci Gigabyte B450M S2H anakart Cruical 2x8 300 MHz CL16 ram Halinde bir bilgisayarım var. Bugün rog Strix rx480 ekran kartı aldım ve sisteme takacağım inşallah. Darboğaz yaşatacağını biliyorum ama illallah...
  8. kerim_ergin35

Yardım 10K TL'ye ikinci el sistem/parça tavsiyesi istiyorum

Satmayı düşünüyorum hocam sıfırdan dizmek daha mantıklı geldi bence. Sizce bu sistemi satmaya kalksam ne kadar fiyat biçmeliyim?
  9. kerim_ergin35

Öncelikle tavsiyeniz için teşekkürler hocam. Sizinde dediğiniz gibi aklımda satıp sıfırdan sistem almak var ama, şuan elimdeki sistem ne kadar eder tam bilmiyorum. Fiyat konusunda bir bilginiz var mı, ne kadar eder sizce bu sistem?
  10. kerim_ergin35

Arkadaşlar hepinize selamlar, umarım gününüz iyi geçiyordur. Soru/yardım isteğim şudur; Elimde şuan apu bir sistem bulunmakta. Sizce elimdeki parayı bu sistemi yükseltmek için mi kullanayım, yoksa bu sistemi elden çıkarıp gelen parayı da ekleyip sıfırdan bir sistem mi kurayım. Bilgisayar...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.