Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. HSMT89

Öneri 12.000TL'ye kadar monitör önerisi

Yok beğenmedim daha güzel ve büyük bakıyorum
  2. HSMT89

27" ve üstü
  3. HSMT89

Farzedelim ki fiyat söylemedim öneriniz ne olurdu.
  4. HSMT89

Merhabalar arkadaşlar; Başlıkta da belirttiğim gibi PS5 için uyumlu 4K 144 HZ ve üstü monitör almak istiyorum. Öneri ve Tecrübe edip beğendiğiniz monitörleri paylaşırsanız çok sevinirim. 8 ile 12 K fiyat bandında olacak.
  5. HSMT89

Soru KLAVYE-KULAKLIK-MAUSE-MAUSE PAD

Merhabalar dostlar başlıkta da belirttiğim gibi klavye, mause, kulaklık ve mause pad ile ilgili yardım rica ediyorum paylaştığım ürünleri kullan arkadaşlar var ise yardımcı olursa çok sevinirim. KLAVYE SteelSeries Apex Pro TKL Wireless (2023) Asus ROG Strix Scope II 96 Wireless MAUSE...
  6. HSMT89

Duyuru DDOS Saldırısına Uğradık Arkadaşlar

SEN BİZE İSİMLERİNİ VER CİSİMLERİNİ BİZ HALLEDERİZ:-)))))
  7. HSMT89

Yardım KLAVYE-MAUSE-MAUSE PAD VE KULAKLIK HAKKINDA YARDIM.

Merhabalar dostlar başlıkta da belirttiğim gibi klavye, mause, kulaklık ve mause pad ile ilgili yardım rica ediyorum paylaştığım ürünleri kullan arkadaşlar var ise yardımcı olursa çok sevinirim. KLAVYE SteelSeries Apex Pro TKL Wireless (2023) Asus ROG Strix Scope II 96 Wireless MAUSE Logitech...
  8. HSMT89

Öneri Sağlam RGB oyuncu masası

Teşekkür ederim evet çok şık ve eve güzel bir hava kattı. Masa parçalarının kesimi pleksi kesimi adreslenebilir RGB ledler çift motorlu masa ayağa 160 kg taşıma kapasiteli hepsi 20.000 TL ye mâl oldu.
  9. HSMT89

Yardım İntel İ9 13900KS&ROG STRIX 4080 OC 16gb düşük fps

Yine de çok teşekkür ederim cevaplarınız için.
  10. HSMT89

Aslında aldığım bütün parçalarla ilgili burdan fikir aldım. Yeni nesil sistem toplsmak istedim ddr5 olsa daha iyi olur diye düşündüm. Ama cs2 de aldığım fps çok düşük bunun sebebi ramler olmamalı 350-400 arası alıyorum. Bende Msı laptop RTX 3060 ekran kartı intel i7 12700 H işlemci 16X2 32 gb...
  11. HSMT89

Ben yanlış anladım evet expo destekli ramlar. Aslında bu forumda da paylaşmıştım ama ramler için iyi seçim dediler beni ketenpereye getirdilr:-)
  12. HSMT89

Bıos en son sürümi ile güncelledim. Asus Z790 Maxsimus Hero ana kartında XMP desteği var. Hatta XMP 1 XMP 2 ve XMP Tweaked olarak denedim ancak en üst 5800 mhz e kadar çıktı. Başta bilseydeim kesinlikle AMD sistem toplardım.
  13. HSMT89

Ramler normalde 6400 mhz ama 5800 mhz e çıkarabildim.
  14. HSMT89

Gayet şık ve güzel görünüyor ya hemde benim kadar para harçamadan:-))
  15. HSMT89

Çok teşekkür ederim sizede nasip olur inşallah
  16. HSMT89

Hepsi güncel. Hatta bugün 3d mark testi yaptım. Çıkan sonucu paylaşıyorum.
  17. HSMT89

Hocam valla uzun süredir üst seviye bir sistem toplamak için uğraşıyordum sonunda topladım buna göre de özel bir masa yaptım her parçasıyla ayrı uğraştım hem üst tablası hem adreslenebilir ARG ledler yükselebilir çift motorlu 160 Kg taşıma kapasitesi masa ayağı falan yani çok uğraştım ama değdi.
  18. HSMT89

Soru GSKILL DDR5 VS CORSAIR DDR5 RAM

Cevabınız için teşekkür ederim sistemi forumda paylaştım.
  19. HSMT89

GİTTİM UĞRAŞTIM VE SONUNDA MÜKEMMEL BİR ÇALIŞMA VE OYUNCU MASASI ÇIKTI ORTAYA. FORUMDA PAYLAŞTIM ZATEN
  20. HSMT89

Arkadaşlar merhabalar; Uzun süredir bir sitem toplamaya çalışıyordum sonunda bitirdim çok şükür. Anca üst seviye bir sisteme göre çok düşük FPS alıyorum. Cs2 gibi bir oyunda 300-350 arası alıyorum. izlediğim bazı youtube testlerine göre çok düşük gibi. Sistemin bileşenlerini ve oyun içi FPS...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.