Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. T

Üyelik Sözleşmesini Kabul Etmek

Canın sağolsun levon abi forum için elinden geleni yapıyorsun 🥰
  2. T

Üyelik Sözleşmesini Kabul Etmek

Soda şişesinin girmesi yakındır 😁 ⏳
  3. T

Maşallah Akıyor Dolar 27.70 TL oldu :)

Bir de 3leri mi öğreneceğiz? 🤦‍♂️
  4. T

Rehber Amazon.com Yurt Dışı Ürün İadesi Nasıl Yapılır? Detaylı Resimli Anlatım

Aşırı detaylı ve güzel rehber olmuş, elinize sağlık.
  5. T

Oyun İndir VİP kullanmayın

Çoğu zaman oyunlarımı oradan indiririm, hiç sorun yaşamadım. Sizde sorun olabilir mi?
  6. T

Urhan Shop Sitesi Alışveriş Deneyimim / Güvenilir mi?

Çok hızlı tedarik ediyorlar, şaşırdım cidden. Ülkede böyle firmalar görmek insanı mutlu ediyor.
  7. T

En İyi, Anlamlı Plakalar

Part 2 de benden:
  8. T

NTlite ile Windows Kurulum Ekranindaki Resmi Degistirme

Selamlar, NTLite ile Windows üzerinden değişiklikler yaparken arkadaki default Windows arka planını temizlemek için aşağıdaki adımları uygulayın. Gereken: Link Removed (Değiştirmemiz gereken dosyalar için yetki veren bir araç.) NOT: Google drive virüslü diye uyarabilir ama gönül rahatlığıyla...
  9. T

The Foxy tarafından medyaya IMG_5853.jpeg yorum yapıldı

@ModArt Levon, Bende size bayilirim beyefendi :)
  10. T

Telefona GCAM Kurma

Bu rehberimde Google Kamera'nın kurulum aşamalarını elimden geldiğince açıklayacağım. UYARI: Cihazınızda oluşabilecek herhangi bir sorundan ne ben ne de ModArtPC sorumludur. Mesuliyet tamamen sizin üzerinizdedir. Önelikle cihazımızda Camera2 API desteğininin olup olmadığını kontrol etmemiz...
  11. T

Lisanssiz TV'lerde Disney+ Kullanma

Bugün (lisanssız) Hiremco Enjoy Plus Android TV Box cihazımda Disney+ 2.9.1 RC1 (15 Temmuz 2022 güncellemesi) APK dosyasını bu tür dosyaları paylaşan apkcombo adlı siteden indirip kurdum. Hesabımı girdim ve içerikleri açmayı denedim. Ve içerikleri başarıyla oynattığını deneyimledim. Siz de...
  12. T

Aynen Aşkım Uzi Falan Dinliyorum Bende

Olsun vatan düşmedi.
  13. T

Rehber Yasak Olan Uygulamalarda Ekran Görüntüsü Alma

Merhabalar, biliyorsunuz ki popüler Android uygulamalarında (Netflix, Disney+ vb.) veya gizli sohbet esnasında, sistem ekran görüntüsü veya kaydı almanıza izin verilmiyor. Bunun nedeni ne? Bu güvenlik katmanını nasıl kırabiliriz? Bunu anlatacağım. Öncelikle, örneğin Netflix'te film izlerken...
  14. T

Rehber Android Telefonu Router Olarak Kullanma

Android'i Wi-Fi tekrarlayıcı olarak kullanma: Yasal uyarı: Root gerekir ve cihazınıza root atmak garanti dışında olmasına sebep olabilir! Adım 1: /data/misc/wifi konumundaki p2p_supplicant.conf dosyasını yedekliyoruz. Adım 2: Dosyayı açıp SSID kısmına ağ adını Psk kısmına ağ şifresini...
  15. T

Barbaros Şansal: B*kunda Boğul Türkiye

Olay eski ama dedikleri su ani anlatiyor.
  16. T

Sizin tayfa koyduk mu derken de fawlamasini biliyon ama :D :D :D :D
  17. T

Bunu ben degil, Barbaros Sansal soyluyor, git ona terbiyesiz de sana terbiye neymis ogretsin.
  18. T

Hayir gercek, ama inanmak istemiyorsun sen. Hayir terbiyeli birisiyim senin zoruna gidiyor.
  19. T

Nersi terbiyesizlik? Gercekleri soylemek mi? Zoruna mi gitti?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.