Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. PythonoX

Milleni internet Tarifelerine Fiyat Güncellemesi Geldi!

Merhaba, Milleni'e Fiyat güncellemesi gelmiş aynı zamanda 150TL altında internet kalması cok zor diye zamanında bahsetmiştim şuanda 200tl altında internet zor kalır gibi. duyuru olsun diye açtım konuyu. Birde sanırım router ücret fiyatlarıda güncellenmiş. Kaynak Bilgilendirmesi. Detaylı bilgi...
  2. PythonoX

Öneri Router Önerisi

Merhaba, 2000TL Bütce aralığında önerebildiğiniz bir marka,model var mı? Hopper alınır mı? İyi günler.
  3. PythonoX

Öneri VDSL internet deneyimi hakkında merak edilen sorular?

Merhaba, VDSL2 bir internet sağlıyıcısına geçebilirim. Türk Telekom'dan üzerinden. Kesin değil ama istenilen merak edilen testleriniz mevcutt mudur? Örnek: Tracert: 1.1.1.1 (pingini merak ediyorum.) Loss: Pingplotter (gecikmeni merak ediyorum.) Ping: 1.1.1.1 (pingini merak ediyorum.) Speedtest...
  4. PythonoX

Rehber Doğru Firma Nasıl Tercih Edilir?

Merhaba, Değerli arkadaşlar haziran için insanlar artık firma arayışına girmeden önce herkese yardımcı olmak istiyorum. Doğru firma nasıl tercih edilir? Evet başlıktaki gibi. Öncelikle tercih yapacağınız firmayı seçmeden önce kullanım tarzınıa yönelik tercihlerde bulunun cunku belkide firma...
  5. PythonoX

Netspeed internet Tarifelerine zam geldi!

Merhaba, Netspeed'e büyük zam gelmiş aynı zamanda 150TL altında internet kalması cok zor diye zamanında bahsetmiştim. Netspeed abonesi olan varsa bir dahaki ay yeni fiyatan etkilenme ihitmaliniz yüksek bilginiz olsun kullananlara geçmiş olsun. Geçeklerede iyi bir duyuru olsun diye açtım konuyu.
  6. PythonoX

Öneri Fixnet Fiber 200Mbps Tarifeler Çıkmış!

Merhaba, Değerli ModartPC üyeleri geçenlerde fixnet 200Mbps tarifesi cıkmış şimdiden kullananlara hayırlı olsun. Piyasaya baktığımda Netspeed gibi operatorlere göre daha ucuz geldi. TurkNet 100Mbps 249.90TL Netspeed 200Mbps 236TL. Fixnet 200Mbps 219.90 TL. Fixnet tercih edecekler için uygun...
  7. PythonoX

Türk Telekom upload artışı!

Arkadaşlar merhaba, Biliyorsunuz'ki upload artışı yapılacaktu 2 ay içinde herkesinki artabilir şimdiden ont-router veya modeminizzi kapatıp açınız. Örnek testim: Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test Kablosuz testdir. Ve Max 160 down 20 up gördüm.
  8. PythonoX

Gelecek Zam Için Firma Değişikliği

Merhaba, Arkadaşları haziranda bir cok internet sağlıyıcına zam geleceği için FixNet telekom'a bir kaç sonra geçme kararı aldım kullanan çevremdeki kişilerde menmun. Fiber 100mbps tarifesi düşünüyorum. Router ücreti dahil 170tl iyi geliyor. Aktif milleni,tt aboneliği imi taşıma planım var...
  9. PythonoX

Soru Edirne/İstanbul Avrupa fiber internet kullanıcıları!

Edirne/İstanbul Avrupa fiber internet kullanıcıları! Merhaba, Başlıktaki gibi kullanıcılar. Bilgisayar-modem arayüz fark etmez. Ricam. Firma: Speedtest: Paket türü/Fiyat: CMD tracert: Başlarına tracert koyup tek tek yazın. Kaç aydır kullanıyorsunuz: Memnun musunuz: 146.66.155.1 Link Removed...
  10. PythonoX

Soru Metro internet kullanıcıları!

Merhaba, Metro internet bireysel kullanıcılar var mı? Var ise tracert-ping-Speedtest yaparsa ve kaç Mbps ve kaç TL olduğunu şehir ile birlikte paylaşırsa sevinirim :)
  11. PythonoX

Öneri Tp-Link Ax5400 Archer Ax73 Alınır Mı?

https://www.tp-link.com/tr/home-networking/wifi-router/archer-ax73/ Bu router alınır mı? Kullananlar yazı yazabilirse sevinirim.
  12. PythonoX

Rehber Türktelekom Fiber internet apartmana geldi(Milleni Speed,Geçiş süreci)

Merhabalar, An itibari ile fiber'e kavuştum. ZXHN H298A Router verildi. Nokia Ont Arcatel verilmiştir. Türktelekom verdiği standart ürünler. Süreç nasıl işledi: 1-Senelerdir Fiber isteyip uğraşmamıza rağmen gelmedi. 2-Fiber icin bizleri aradılar fiber getircez kabul ediyormusunuz evet dedik...
  13. PythonoX

FixNet kullanıcısı var mı?

FixNet kullanıcısı var mı test rica edebilirmiyim?
  14. PythonoX

Soru Hangi İnternet Servis Sağlayıcısını Kullanıyorsunuz?

Kural: Arkadaşlar mevcut internet firmanızı bulunuz aşağıdaan. Sonra bunun gibi yazınız. Benim kullandığım internet servis sağlıyıcısı(1,7.) Numaralıdır. Hizmetimden menmunum.(Speedtest ookla link) Yazınız ve cümlenizi bitiriniz bu kadar basit. Cok fazla internet firması olduğu için hepsini...
  15. PythonoX

Millenicom tavsiye edermiyim?

Merhabalar, Millenicom: Taahhütsüz Fiber Ev İnterneti Deneyimi Alternatif internet servis sağlıyıcısını öneririmiyim?Sorun yaşadımı?Tavsiye edermiyim? 2016 Yılında başvurmuş ve kullanıma başlamış bir eski kullanıcıyım. O zamanlar Adsl kullanırdım ve pingleri tadmin edici değildi. 40-100ms civarı...
  16. PythonoX

Türk Telekom deneyimim

Merhaba,Türk Telekom – Değerli Hissettirir Yerel altyapı alternatif nternet servis sağlıyıcısını öneriri miyim? Sorun yaşadı mı? Tavsiye eder miyim? 2017 yılında başvurmuş ve kullanıma başlamış bir eski kullanıcıyım. O zamanlar upload limiti yaşıyordum 6 upload ama 4. upload üzeri cıkmıyordu...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.