Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Abdul0234

Asla Olamayacağını Düşündüğünüz bir şey Söyleyin

Dünyanın hepsi müslüman olmayacak. (Kıyamet gününe kadar.) Ama kıyamet gününde de son pişmanlık fayda etmeyecek.
  2. Abdul0234

2 büyük depremde can kaybı 4.544'e yükseldi

Bugün en son saat 17:00 gibi bir zamanda baktım. Ondan sonra da yeter artık dedim. Her seferinde içim kan ağlıyor.
  3. Abdul0234

Allah'ın (c.c.) Bize Depremle Gönderdiği Mesaj

Allah bize bunları söylüyor ki doğru yola gelelim. İnananlar inanır. İnanmayanlar da ahirette inansa da inanmasa da artık çok geç.
  4. Abdul0234

2 büyük depremde can kaybı 4.544'e yükseldi

Haberler daha sağlıklı. Karşınıza çıkan diğer hiçbir şeye inanmayın. AFAD başkanı bile "Onlara kulak asmayın." diyor.
  5. Abdul0234

Allah'ın (c.c.) Bize Depremle Gönderdiği Mesaj

İlk açıklamada depremin büyüklüğü 7,4 değil miydi? Onu Allah söyletti. Bakın Allah (c.c.) Kur'an'da ne diyor? Allah (c.c.) bize böyle bir mesaj vermiş değil mi? Peki bu depremler neden oluyor bir bilginiz var mı? O da bu linkte anlatılıyor...
  6. Abdul0234

Bu Kadar Saygısızlık Olmaz

Bu kürtler Türkiye'ye ne yaptı Allah aşkına?! Ben de Adıyamanlıyım. Neden böyle yapıyorlar? Bir tane videoda gördüm. Adamın biri (bu tabiri bile hak etmiyor) "Acil yardım numaralarını meşgul edin de kürtler ölsün orada. Ulaşamasınlar acil yardım merkezlerine." diyor. Bu sizce İNSAN ismini hak...
  7. Abdul0234

Kayseri'de 6 Şubat 2023 günü okullar tatil oldu!

Onları burayada yaz. Bekliyorum. Oraya Kayseri, Afyon, Muş, Isparta vs. o şehirleri de ekleyin
  8. Abdul0234

Kaza yaptığım tır da buydu.[ATTACH][ATTACH][ATTACH]

Kaza yaptığım tır da buydu.
  9. Abdul0234

[ATTACH] Tamir masraflarını karşılayamayacağım galiba. :)

Tamir masraflarını karşılayamayacağım galiba. :)
  10. Abdul0234

Başka forumda haksız yere yasaklama aldım

Hocam gerçekten doğru yazmışsınız. Ben de bu TP'yi anlamadım. (Rapor spamından dolayı 1 yıllık ban sürem var ve hala devam ediyor.) Gereksiz mesaj değil, doğru şeyler yazmışsınız ama bu sizinle laf dalaşına girenler raporlamış sizi bence. Çünkü bunun başka açıklaması olamaz.
  11. Abdul0234

Soru Nasıl kitap yazabilirim; nelere dikkat etmeliyim?

Güzel olur. Birlikte yazmaya başlasak aslında iyi olur. Discord'da vardınız siz değil mi?
  12. Abdul0234

Soru Nasıl kitap yazabilirim; nelere dikkat etmeliyim?

Bende yazmak istiyorum. Birlikte yazabiliriz aslında hocam. Konu zombi konusu olur. Yani bilim kurgu yazalım diyorum.
  13. Abdul0234

Yardım Asphalt 8'deki Yükseltmelerim Kayboldu

Neler olduğunu bilen var mı? Çünkü ben bir şey anlamadım. Aşağıya görseller bırakıyorum. Mesela bu arabayı Pro'ya yükseltmiştim Bu arabayı da şu anda seçili olan yükseltmede bayağı bir ilerletmiştim. Ama bütün hepsi gitmiş. Neler oluyor? Asphalt 8 desteği ile iletişime geçebileceğim bir yer...
  14. Abdul0234

Laptop Klavyesi Çalışmıyor.

https://www.asus.com/tr/support/FAQ/1047955 https://www.asus.com/tr/support/FAQ/1015071 Bilgisayar ne zaman çıktı diyeceğim ama yeni gibi duruyor 2018 ile 2020 aralığında bir çıkışı var değil mi?
  15. Abdul0234

ModArt M9 Sistem Driverları

Hocam gerçekten aydınlandım
  16. Abdul0234

Microsoft'un "Windows 10 son işletim sistemi olacak" sözü hala doğruluğunu koruyor!

Aklıma çok haince planlar geliyor. Bu kodları bir yerden aşırmam lazım. 😈
  17. Abdul0234

Microsoft'un "Windows 10 son işletim sistemi olacak" sözü hala doğruluğunu koruyor!

Hocam madem böyle sürekli yamalanarak gidiyorsa bazı CMD kodlarıyla Windows 11'e veya Windows 10'a gelen güncellemelerin Windows 7'ye de gelmesini sağlayabiliriz. Değil mi?
  18. Abdul0234

Soru Hunt: Showdown oyun arkadaşı arıyorum

Hocam sistem verirseniz niye olmasın? Half-Life olabilir belki. 1. oyun.
  19. Abdul0234

ETS 2 Hasar Raporum

Dorse hasarını %100 yaptım ya, artık ölsem de gam yemem (!)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.