Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Hamza Ensar Sağlam

Be Quiet! Shadow Base 800 Serisi PC Kasalarını Duyurdu

Alman bilgisayar parçaları üreticisi Be Quiet! kasa sektöründeki rekabete Shadow Base 800 serisi kasalarını getiriyor. Hacmi ve bileşen desteğine bakılarak daha çok profesyoneller ve içerik üreticilerine hitap ettiği anlaşılan bu serinin 2 adet renk seçeneğinin yanında 5 adet farklı modeli...
  2. Hamza Ensar Sağlam

iPhone 15 Pro Max Gecikecek Gibi Duruyor

İphone 15 Pro Max gecikecek gibi duruyor. Apple, her sene olduğu gibi Eylül’de yeni iPhone’larını tanıtacak. iPhone 15 Pro Max modelinin diğerlerine kıyasla 3 – 4 hafta daha geç satışa çıkacağı söylentisi diğer söylentiler arasında yer alıyor. Apple’ın, üç hafta içinde iPhone 15 serisini...
  3. Hamza Ensar Sağlam

Yardım S23 Ultra vs Honor Magic 5 Pro

Bu konuda aklımda maalesef çok fazla soru işareti var. Baştan söyleyeyim iki telefonda yurt dışı alınacak. S23 Ultra hakkında şunu biliyorum, her SIM yuvasına (IMEI’ye) 4 ay hak veriliyor ve S23 Ultra’larda çift fiziki sim, tek E-Sim bulunuyor o yüzden SIM yuvası değiştirerek yurt içi telefon...
  4. Hamza Ensar Sağlam

Mars'ta Ejderha Kemiği Benzeri Bir Cisim Bulundu

Mars’ta Ejderha Kemiği görünümünde gizemli bir cisim keşfedildi. Kızıl Gezegen’de şimdiye kadar keşfedilen en tuhaf nesnelerden biri olarak da adlandırılan bu tuhaf cisim bilim insanlarını oldukça heyecanlandırdı. Araştırmacılar, ejderha kemiği görünümündeki bu cismin dünya dışı bir aracın...
  5. Hamza Ensar Sağlam

20.000 TL İçinde Ankastre Fırın Önerisi

İyi forumlar. Ne önerirsiniz bu bütçede? Kullandığımız Simfer fırının rezistansı yandı 🙂 Ocak ve davlumbazda ona göre dizilecek. Şöyle bir şey buldum. Link Removed Nasıldır?
  6. Hamza Ensar Sağlam

NVIDIA Discord Hatasını Düzeltmek İçin Güncelleme Sunacak

Nvidia, GeForce grafik kartlarını etkileyen bir Discord hatasını çözmek için bir düzeltme güncellemesi yolluyor. Bununla birlikte, görünüşe göre otomatik olarak bilginiz olmadan sisteminize indirdiği için güncellemeye sahip olup olmadığınızı bilmiyoruz. Hatadan tam olarak kimin etkilendiğini ve...
  7. Hamza Ensar Sağlam

Samsung Odyssey G8 OLED Bu Ay Geliyor!

Samsung‘un Berlin’deki IFA 2022’den hemen önce Odyssey OLED G8‘i (G85SB) duyurmasının üzerinden beş aydan fazla zaman geçti. Bu, Samsung’un ilk OLED oyun monitörü ve şirket başlangıçta 2022’nin 4. çeyreğinde dünya çapında piyasaya sürüleceğini söyledi. Samsung, geçen ay CES‘te bir kez daha...
  8. Hamza Ensar Sağlam

5000 TL Basketbol Ayakkabısı Önerisi

İyi forumlar. Pivotum ama gard pozisyonunda da oynuyorum. Savunmam çok iyidir o yüzden atikliğime uygun bir ayakkabı lazım. Bütçe az artabilir. Curry serisinden önermeyiniz. Yıllar önce çöp curry 5 ile yaşadığım deneyimden sonra curry serisine lanet ettim. Bu ayakkabı nasıldır? Link Removed...
  9. Hamza Ensar Sağlam

AMD Ryzen 7000X3D 28 Şubat'ta Piyasaya Çıkıyor

AMD, Ryzen 7000X3D serisinin lansman tarihini ve fiyatlandırılmasını onayladı. AMD kanadında merakla beklenen Ryzen 7000X3D işlemciler sonunda geliyor. Ryzen 7000X işlemcilere oranla 3D V-Cache belleklere sahip modeller Intel‘in en güncel 13. Nesillerine cevap olacak nitelikte. Özellikle Zen4...
  10. Hamza Ensar Sağlam

Satılık Üst Düzey PC Parçaları

İyi forumlar. Laptopa geçmek istediğim için gözüm gibi baktığım üst düzey sistemimi ve monitörümü satıyorum. Sapphire RX 6900 XT Toxic Gaming Edition, Corsair Dominator Platinum RGB 4x8 3600 MHz CL18 (3733 MHz CL14 OC olabiliyor, 2x8 olarak da satabilirim.) MSI MEG X570 Ace (kusuru vardır o...
  11. Hamza Ensar Sağlam

iPhone 13 Pro Max için Fotoğraf Uygulaması Önerisi

Telefonum 256 GB modeli yani 4K ProRes kilidi açık. Bu telefon için çok daha ince ayarlamalar yapabileceğim bir fotoğraf uygulaması arıyorum. Ne önerirsiniz? Paralı olursa bütçe önemli değil. @Umut Nas
  12. Hamza Ensar Sağlam

İnceleme ASUS ROG STRIX Flair 2 Animate Kapsamlı İnceleme

Mekanik klavyeler artık ihtiyaçtan çok zevk ve görüntü için alınmaya başlandı. Markalarda bundan dolayı görüntü ve anahtarların verdiği zevke odaklanmaya başladılar, ASUS'ta bu markalardan birisi. ROG Flare Serisinin ikinci klavyesi olan ROG STRIX Flare 2 Animate oyuncular için sınıfında...
  13. Hamza Ensar Sağlam

İnceleme ASUS TUF K7 Klavye Teardown ve Uzun Kullanım Testi

İyi forumlar. 1 yıldır bu klavyeyi kullanıyorum. Teardown: Klavyeyi yaklaşık 1 yıl boyunca kullandım. Klavyeden iki tane şikayetim var. Birisi yay sesi diğeri berbat bir yazılıma sahip olması. Yay sesi için ses kayıtları: Yavaş basışta: Link Removed Klasik kullanım: Link...
  14. Hamza Ensar Sağlam

İnceleme Asus TUF K7 Gaming Klavye İnceleme

Merhaba arkadaşlar, bu incelemem ripple efektine sahip, makro özellikli, optik switchli, ayrılabilir bilek destekli ve su geçirmez olan Asus TUF K7 mekanik klavyem üzerine olacak. Ürünü 1 yıldır aktif olarak kullanıyorum. Tek bir sorunu ile karşılaştım, bazı tuşlarda yay sesi sorunu...
  15. Hamza Ensar Sağlam

İnceleme Corsair MP600 1 TB M.2 NVMe SSD

İyi forumlar. Bu incelemem1 TB boyutunda, PCI-e 4.0 X4 standardına sahip, 4950/4250MB/s okuma yazma hızlarına sahip, kaliteli bir soğutucu ile gelen Corsair MP600 1 TB M.2 SSD hakkında olacak. SSD'yi yanlış hatırlamıyorsam 1 yıldır kullanuyorum . Ürünü indirim ile 1700 TL'ye İtopya üzerinden...
  16. Hamza Ensar Sağlam

İnceleme Gigabyte WaterForce X 360 kapsamlı inceleme

İyi forumlar. Bugün uzun zamandır kullanıp bol bol deneyimlediğim soğutucum Waterforce X360'ı inceleyeceğim. Mazur görün ki kendim fotoğraf ekleyemeyeceğim. Soğutucuyu çıkarıp eklerdim lakin termal macunum kalmadı😀 İlk olarak tasarım ve ölçülerden başlayalım. İlk önce radyatöre baktığımız...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.