Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Ata Şen

Yardım Monitör 1hz gözüküyor

Dostlar şimdi temiz windows 10 kurdum ekranı önceden kullanıyoedum bir sorun yoktu 144hz de kullanıyordum. Sisteme temiz kurulum yapmadan önce 144hz mi diye bakmadım ama kötü görünmüyordu şuan ayarlara girerken bile kasarak giriyor ekran görselde de göreceğiniz gibi 1,000hz olarak gözüküyor...
  2. Ata Şen

Hangi sistemi almalıyım

Dostlar merhaba aklımda 2 sistem var hangisini almalıyım site güvenilirliği meselesinden gençer gaming kötüdür dendi falat 2.5 k daha vererek(adata ssd, b450 anakart konfigrasyonu)çok daha performanslı bir pc almış olacağım. Sistemler: Link Removed...
  3. Ata Şen

14k sistem önerisi

Dostlar merhaba 12.000 - 14.000 TL'yi geçmeyecek sistem önerisi istiyorum 100 200 lira fark edebilir.
  4. Ata Şen

Windows 10 nasıl kaldırılır

Dostlar selam. Gaming genden bir sistem almak istiyorum fakat test yapıldığı için win10 deneme sürümü kuruyorlar. İnstagramdan yüklemeyip gönderme şanslarını sorunca test için yüklüyoruz siz kaldırabilirsiniz dediler. Benim eski ssd yi bu bilgisayara takacağım onda windows 10 deneme var zaten ve...
  5. Ata Şen

Rtx 2060 12gb Ventus Oc Isınır mı ?

Arkadaşlar merhaba Levon abinin sistemi alamazsam bu ekran kartını alacağım kasamda ekran kartı yok uygun fiyata bir şey alıp kardeşime böyle bir sistem yapacaktık ama sistemi alamazsam bu kartı alacağım. Sorum şu Corsair Spec-Delta Rgb kasada bu kart yaz ve kış aylarında rdr2 gibi bir oyunda...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.