Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Yavuzkagan42

Son Dakika AMD,RX7600XT 16GB'yi bu ay sonunda piyasaya sürüyor

AMD,RX7600XT 16GB'Yi bu ay sonunda piyasaya sürüyor
  2. Yavuzkagan42

Son Dakika AMD,8000G serisini bu ay içinde piyasaya sürüyor

AMD,canlı yayında 8000G serisinin bu ay içinde piyasaya sürüleceğini söyledi.
  3. Yavuzkagan42

Öneri Masaüstü Düzeni Önerisi

Merhaba,masaüstü düzenime çok öenm veriyorum.Ancak çok fazla uygulama kullandığım ve 3d tasarımcı olarak sürekli dosya ürettiğim için pek düzenli olduğu söylenemez.Windows 11 ancak görev çubuğunu gizle açık kullanıyorum.Şu anda böyle: Daha düzenli ve sade olması için bir öneriniz var mı? Boş...
  4. Yavuzkagan42

İndirim RX6650XT 8.500TL!

Link Removed
  5. Yavuzkagan42

Öneri Dayanıklı M2 SSD Önerisi

Merhaba,Firecuda 520'mde dosyalar ve uygulamalar bozulmaya başladı.Ancak sağlığı %98.Bu benim için büyük bir problem çünkü 3d tasarımcıyım ve sadece bir model için en az 30 dosya kullanıyorum.TBW değeri yüksek ve güvenilir (dosyaların bozulmayacağı) bir SSD önerebilir misiniz? Sistem PCIE4...
  6. Yavuzkagan42

Seagate Türkiye'den çekildikten SSD'yi nasıl iade edebilirim?

Merhaba,1 yıl önce Hepsiburada üzerinden Seagate Firecuda 520 (eski versiyon) 500gb aldım.SSD'de dosya ve uygulama bozulmaları başladı.Ömrü %98 ve sadece 12TBW kullandım.Seatool üzerinde test yaptığımda critical_process_died kodlu mavi ekranı alıyorum.Format attım gene aynı. İade etmeye karar...
  7. Yavuzkagan42

Soru ROG G18JZ RTX4080'i Çıkartılabilir USB Flash Bellek Olarak Tanıyor

Merhaba,Rog G18JZ RTX4080 laptopta Windows RTX4080'i kaldırılabilir usb bellek olarak tanımlıyor.MUX switch var(ondan olabileceğini tahmin ediyorum). Kaldırınca MUX switch İntel UHD'ye geçiyor.Ancak RTX4080 aygıt yöneticisinde bile görünmüyor.Tek çözümü yeniden başlatmak. Temiz Windows ve tamiz...
  8. Yavuzkagan42

Oyun İndir VİP kullanmayın

Merhaba,Oyun İndir VİP'den Black Mesa indirmiştim ancak kullanım değerleri normalken bilgisayar aşırı derecede yavaşladı.bir klasörü açmak için 2 dk bekletiyor.SSD Firecuda 520.En son format atarak kurtuldum.Karspersky da kuruluydu taratmıştım black mesayı da ama nasıl olduğunu anlamadığım bir...
  9. Yavuzkagan42

Veri toplamanın bu kadarı,başıma gelen ilginç bir durum

Bugün o kadar uç bir durum yaşadım ki.Black Mesa oynuyordum.half life 1'in source motorunda remakesi.birkaç kez alt tab attım.sonra oyun çöktü.ama görev yöneticisnde falan normal görünüyor.sadece pencere şeffaf tamamen.sonra mouse de gitti tuşundan bir kere bastım kapanıyor yazdı normal bir...
  10. Yavuzkagan42

Son Dakika Half Life 2 RTX Geliyor!

Nvidianın resmi youtube kanalında yayınlan fragmana göre half life 2 rtx geliyor.
  11. Yavuzkagan42

Soru Tek satır komut yazmadan Linux kullanmak?

Merhaba,yıllardır Windows kullanmaya alışkınım ve herhangi bir programlama dili bilmiyorum.Bir uygulama kurmak için komut araştırmak istemiyorum.Windows'a benzer Linux dağıtımları var mı?
  12. Yavuzkagan42

Call of Duty Modern Warfare ||| 10 Kasımda geliyor

Call of duty resmi youtube hesabından bir video paylaştı.Burada bir önceki oyunun sonundan Price'ın,Laswelll'in Makarovun resmini gösterdiğinde söylediği "o yeni değil" repliği dışında birşey yok.Ayrıca MW||'nin sonundan ve videoda Makarovun görünmesinden de anlaşıldığı gibi ana kötü Makarov...
  13. Yavuzkagan42

Çok güçlü tek kartlı mini bilgisayar(2x 2.5gbps ethernet,2x m2 SSD,4x 4k ekran,16gb 6400mhz ddr5 ram)

Tek katlı muazzam bir bilgisayar,lattepanda sigma.i5 1340p 12 core 16 threadli canavar bir işlemci.44w güç tüketimi var.çift kanal lpddr5 6400mhz ram,Thunderbolt portu,4 adet 4k ekran desteği,2 adet M2 SSD portu,1 M2 wifi,1 m2 b portu var.tam anlamıyla güncel bir laptop. Fiyatı Türkiye'de...
  14. Yavuzkagan42

İndirim Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) Battle.net'te 604TL!

Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) Battle.net'te 604TL! Bu dolar kurunda ve bu fiyatlara daha da düşürdüler bence kaçırmayın.
  15. Yavuzkagan42

Soru Neden tüm yeni bilgisayar parçaları patladı?

ryzen 7000:aşırı ısınma,yanma,yüksek anakart fiyatları,yüksek güç tüketimi intel 13. nesil:aşırı ısınma,aşırı güç tüketimi radeon 8000:düşük performans rtx4000:aşırı güç tüketimi,düşük vram,konnektör yanması,devasa boyutlar,orta ve alt segmentte yüksek fiyatlar atx5.0/16 pin: Pahalı...
  16. Yavuzkagan42

3D baskı için 3D modelleme hizmeti

Merhaba,projeleriniz için 3D baskıya özel optimize edilmiş 3D modeller oluşturuyorum.İsteğe bağlı Gcode ve render hizmeti de sunuyorum. Fiverr üzerinden hizmet veriyorum: Link Removed Bazı çalışmalarım:
  17. Yavuzkagan42

3D ürün tasarımı ve Render hizmeti (Online alışveriş ürün kapağı)

Merhaba,ürünlerinizi 3D modellere çevirip render hizmeti veriyorum.Render,modellerin gerçekçi ışıklandırma ve malzeme ile sanal ortamda oluşturulan fotoğraflarıdır. Fiverr üzerinden hizmet veriyorum. Link Removed Bazı çalışmalarım:
  18. Yavuzkagan42

Rehber 280mm sıvı soğutma+3 intake+1 egzoz mesh kasa hava akış simülasyonu

280mm sıvı soğutma+3 intake+1 egzoz mesh kasa hava akış simülasyonu hava sıcaklığı hava akışı
  19. Yavuzkagan42

Rehber Nvidia Video Super Resulation Firefox'a geldi!

Merhaba, sonunda VSR Firefox'a geldi. Normal Firefox'ta test etmedim. Firefox Nightly'de çalışıyor.(zaten normalde de nightly tavsiye derim çok daha hızlı.) Adım 1 URL çubuğuna "about:config" yazın. Uyarıyı kapatın. En üstteki arama çubuğuna "GFX. Webrender. Super Resolution. NVIDIA" yazın...
  20. Yavuzkagan42

PC toplama için özel hesap makinesi

Merhaba,C# öğreniyorum.Pratik olsun diye kullanışlı birşey yapmak istedim.PC toplama için özel hesap makinesi yaptım.Parça adlarını,fiyatlarını txt dosyası içine kaydediyor ve toplam fiyatı da yazıyor.Linkleri de ad yerinde saklayabilirsiniz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.