Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. A

Yardım 13600k işlemci için hangi parçaları almak daha mantıklı?

Link Removed Bu ekran kartı nasıl acaba.13700k alicam sanırım. Rtx 3070 ile aralarında fazla performans farkı yok sanirim.140 euro fazladan vermeye degermi
  2. A

tesekkurler cevap icin.peki listelerden nasil bir kombinasyon tavsiye edersiniz. Link Removed buradan indirimleri takip ediyorum
  3. A

alman mali galiba.butun almanlar bu markayi oneriyor.
  4. A

Bu sistemde almanlarin onerdigi 2000 euro luk oyuncu sistemi.
  5. A

cevap icin tesekkurler. ilk sistemde ssd nin garanti suresi kisaydi o nedenle almaktan vazgectim.izledigim yabanci pc toplama videolarinda genelde oyun performansina fazla etki etmeyen parcalarin ucuzunu alip ekran kartina yoneliyorlardi.ancak ben sorunsuz stabil bir pc toplamak istiyorum. psu...
  6. A

Herkese merhaba; Su an kullandigim PC'yi satip oyun oynamak amacli bir bilgisayar toplamak istiyorum. Hiz asirtma yapmayacagim. Agirlikli olarak CS:GO ve warzone oynamak istiyorum. Bu nedenle stabil bir bilgisayar toplamak istiyorum. Bilgisayar bilesenlerim: Ryzen 5600X. ASUS Prime B550M-A...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.