Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. omerfciftt

4.000 TL ileriye dönük sıvı soğutma önerisi

Yeni soket gelecek zaten 1851. ama firmalar desteği sürdüreceğini söylüyor. Daha az önce mail attım cevap verdiler.
  2. omerfciftt

DeepCool destekleyeceğini söyledi. Arctic de sanırım destekleyeceğiz diye tweet atmış.
  3. omerfciftt

Yeni soketin kitini alıp kullanamaz mıyım her soğutucu ile?
  4. omerfciftt

Merhaba. i5 13400F işlemciye sahibim stok soğutucu ile kullanıyorum. Kasam küçük olduğundan (antec NX292) iyi kule tipi soğutucular sığmıyor fakat 360Mm'ye kadar radyatör desteği var. 1-2 sene içinde işlemcimi upgrade edeceğimden ötürü sıvı soğutmayı şimdiden almaya karar verdim. Intel 15.nesil...
  5. omerfciftt

i7 6700K işlemci ile RTX 3060 12 GB Kullanılır Mı?

Hocam o konu biraz karışık. Ben şu an i5 13400f kullanıyorum bunu 13700f veya 13700k'ya upgrade edeceğim bu sistemdeki anakart işlemciyi de eski pcye takacağım. Yani i7 6700k RTX 3060 ile büyük bir sorun çıkartmazsa 1 sene kadar idare etmesi için alacağım. 1 sene sonunda zaten 13400F takılı...
  6. omerfciftt

i7 6700K işlemci ile RTX 3060 12 GB Kullanılır Mı?

i7 6700K + GTX 1070 olan eski bir sistemim var internette bazı darboğaz hesaplayan sitelere baktığımda sorun görünmüyor ama emin olamadım. Bu işlemci O.C hali ile RTX 3060'ı besleyebilir mi? Besleyemiyor ise bu işlemciye alınabilecek en güncel ekran kartı nedir? CS2'de 180+ fps almayı...
  7. omerfciftt

Soru i5 13400F ile RTX 3070 Kaç Sene Götürür?

Kartın 8GB olması korkutuyor biraz. Umarım 4 sene boyunca sıkıntı yaşamam.
  8. omerfciftt

Soru i5 13400F ile RTX 3070 Kaç Sene Götürür?

Aşağıdaki parçalardan oluşan bir bilgisayar satın aldım. 1080p kullanacağım, kaç sene boyunca yeni çıkacak oyunları üzmeden ultra-high +60fps oynatır? Önümüzdeki dönem üniversiteye başlayacağım üniversiteyi (4 sene) çıkartmasını umuyorum. XPG Gammix D30 16GB (2X8GB) DDR4 3200MHz CL16 PC Ram...
  9. omerfciftt

Öneri i5 13600KF için sıvı soğutma önerisi

Attığım linklerden biri buydu zaten alacağım gibi duruyor. LGA1700 desteği sadece aparat ile oluyormus sanırım bahsettiği aparat bu mu? Link Removed
  10. omerfciftt

Şu ikisi arasında kaldım. 240 yeter mi bilmiyorum 13.nesil fazla ısınıyor deniliyor. Link Removed Link Removed
  11. omerfciftt

i5 13600KF için sıvı soğutma önerebilir misiniz? Bütçe 2-3K arası.
  12. omerfciftt

Öneri i5 13600KF için sistem önerisi

Yeni sistem toplarken yeni teknolojiye geçmek mantıklı geliyor ama cidden fiyat farkı çok. Bir de ben bu sistemi aldıktan sonra 4-5 sene ekran kartı haric güncellemeyeceğim yüksek ihtimal o yüzden de uzun vadeli olsun istiyorum.
  13. omerfciftt

Benim 20kya ekran kartı dahil değil ama
  14. omerfciftt

Selamlar. Yeni bir bilgisayar toplamak istiyorum. Önceki sistemimden kalan bir GTX 1070'im var ve idareten onu kullanacağım. İleride RTX 4060'a geçmeyi planlıyorum. i5 13600KF alacağım kesin gibi gözüküyor fakat diğer parçalara karar veremedim. Hatta DDR4 mü DDR5 mi seçmeliyim ona dahi karar...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.