Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. ysfaras

Soru r5 5600 vs r5 5600x 755 tl farka değer mi

alacağım sistemin işlemcisi 5600 ancak elimde bütçe var 755 tl farkla 5600x e yükseltilebiliyor sizce yükseltmeli miyim ?
  2. ysfaras

Artemis sistem alınır mı ?

Link Removed Bu sistem sizce alınır mı ram xpg d50 ve 1 tb ssd ile değiştireceğim alırsam
  3. ysfaras

Hangi 3070 li sistemi almalıyım

uzun zamandır 3070li sistem arıyordum son haftalarda bunları bulabildim uygun fiyata sizce hangi sistemi almalıyım ssdyi 1 tb yapıp alacağım sizce psu 750 yapmama gerek var mı? Diğer bütün parçaları aynı olduğu için yazmadım MANTIS-3070 22.076,92 ₺ Ryzen 5 5600 ASUS TUF GAMING B550M-E ASUS...
  4. ysfaras

TECHNOPAT-TN3 vs MANTIS-6800

Sizce Hangisi daha mantıklı anakartları değişik ve sadece işlemcileriden biri amd biri ryzen hangisi karar veremedim siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz...
  5. ysfaras

Yakın zamanda çıkacak 3070 veya 3070ti sistem olacak mı acaba?

yaklaşık 1 aydır sistem bulmaya çalışıyorum ve arada bir sürü güzel sistem kaçtı artık sıkıldım beklemekten ve şimdi hiç birinde stok yok acaba yakın zamanda çıkarılacak sistem var mı ?
  6. ysfaras

3060ti r7 5700x fiyat nasıl f/p midir sizce alınır mı ?

Fiyatı 22.083,39 ₺ denk geliyor sizce alınır mı yoksa sıvı sogutmasız 3070 r5 5600 sistem mi daha mantıklı monitörüm 165 hz 1080p
  7. ysfaras

Soru üst segment sistem için 2k monitör zorunlu mu 1080 aldım sorun yaşar mıyım

son zamanlarda hep üst segment sistemlere en az 2k monitör dediklerini duyuyorum ve levon abinin çıkarıcağı üst segment sistemi bekliyorum ve geçen hafta 1080p ıps monitör aldım monitörlerde dar boğaz nasıl olur ya da sorun yaşar mıyım ?
  8. ysfaras

22 k bütçem var ekran kartı 3070 olacak şekilde ne alabilirim

22 k bütçem var gpu 3070 olacak şekilde işlemci amd intel farketmez en az r5 5600 seviyesinde olursa güzel olur ne alabilirim modart ne zaman yeni f/p sistem yapar acaba ya da yapıcakları üst segment olur mu

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.