Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. mavi

Alınır KASA İÇİN 5-7 İNÇ MONİTÖR ARANIYOR

Tamam teşekkür ederim o şekilde yapıcam
  2. mavi

Yok ya o topa gireceklerini sanmıyorum :D zaten gördüğüm ürün 700tl bandında
  3. mavi

Teşekkür ederim bilgi için o zaman bi sipariş edelim bakalım ne olacak :D
  4. mavi

Abi aslında aliexpress üzerinde beğendiğim güzel bütçeme uygun bir kaç model var ama işte yolda gelirken vergi gümrük vs. ücreti çıkarsa almanın hiç bir mantığı kalmaz diye cesaret edemedim. 1500TL'ye kadar gümrük problemi yaşamam yani ?
  5. mavi

Ddr4 rgb cl16 ram

Hocam benim tavsiyem, dominator 3600 olabilir gayet şık bir tasarım ve güzel rgb animasyonlarına sahip.
  6. mavi

11.499 TL FİYAT PERFORMANS KRALI RTX 3060 Oyun Bilgisayarı

Yakında bir benzeri gelir inşallah :D
  7. mavi

Laptop Önerisi

Yani 16k için çok fazla bir seçenek yok maksimum RTX 3050 olarak bir cihaz alabilirsin tabi ikinci el almayı düşünmüyorsan, benim önerim bu olabilir istersen bir incele. Link Removed
  8. mavi

Alınır 21" Üstü Monitör Aranıyor!

İkinci el olarak arıyorum abi, teşekkür ederim :)
  9. mavi

Kasa içerisinde kullanabileceğim görüntüyü hdmi gücü usbden alan 5 veya 7 inç monitör ihtiyacım vardır, sistem ısı değerleri ve boş zamanlarda gif koymak için kullanacağım. Bütçe 750 TL .
  10. mavi

Alınır 21" Üstü Monitör Aranıyor!

Fiyatı makul, maksimum 1500TL'ye kadar 2. monitör olarak kullanabileceğim monitör aranıyor, 1080p olması yeterli ms hz önemli değil. Pivot özelliği olan monitörler için bütçeyi arttırabilirim.
  11. mavi

Yeni sistem

Çok zor be hocam, umarım öyle olur
  12. mavi

Yeni sistem

Hayırlı olsun :D
  13. mavi

Laptop Önerisi

Bütçe belirtirseniz eğer daha sağlıklı öneriler alabilirsiniz

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.