Neler yeni

Alınır KASA İÇİN 5-7 İNÇ MONİTÖR ARANIYOR

• Konbuyu başlatan mavi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 612

mavi

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Kasa içerisinde kullanabileceğim görüntüyü hdmi gücü usbden alan 5 veya 7 inç monitör ihtiyacım vardır, sistem ısı değerleri ve boş zamanlarda gif koymak için kullanacağım. Bütçe 750 TL .

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
224
ModArt Kredi
0
Kasa içerisinde kullanabileceğim görüntüyü hdmi gücü usbden alan 5 veya 7 inç monitör ihtiyacım vardır, sistem ısı değerleri ve boş zamanlarda gif koymak için kullanacağım. Bütçe 750 TL .
Türkiye de var mı bilmem ben mesela 14 inç olanı Aliexpressten almıştım fakat artık 150 euro limitini aştığı için getirmek zor o modeli. Fakat çok güzel ürünler var gerçekten bir ara Aliexprese de göz at derim. 1500 TL ye kadar sorunsuz Türkiye'ye getirtebiliyorsun.

mavi

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Türkiye de var mı bilmem ben mesela 14 inç olanı Aliexpressten almıştım fakat artık 150 euro limitini aştığı için getirmek zor o modeli. Fakat çok güzel ürünler var gerçekten bir ara Aliexprese de göz at derim. 1500 TL ye kadar sorunsuz Türkiye'ye getirtebiliyorsun.

Abi aslında aliexpress üzerinde beğendiğim güzel bütçeme uygun bir kaç model var ama işte yolda gelirken vergi gümrük vs. ücreti çıkarsa almanın hiç bir mantığı kalmaz diye cesaret edemedim. 1500TL'ye kadar gümrük problemi yaşamam yani ?

evren

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
75 euro dıye bılıyorum 1380tl civarına kadar gumruksuz gelebılıyor ufak kur ıle carpınca.

mavi

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
75 euro dıye bılıyorum 1380tl civarına kadar gumruksuz gelebılıyor ufak kur ıle carpınca.
Teşekkür ederim bilgi için o zaman bi sipariş edelim bakalım ne olacak :D

evren

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
fatura tutarını dusuk yazabılırler mı bılemıyorum belkı ordan bı yol seeettirilebilir :D hayırlısı olsun

mavi

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
fatura tutarını dusuk yazabılırler mı bılemıyorum belkı ordan bı yol seeettirilebilir :D hayırlısı olsun
Yok ya o topa gireceklerini sanmıyorum :D zaten gördüğüm ürün 700tl bandında

derscalis

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Alide tonla model var, sipariş verirken vergisini ödeyebiliyosun. O şekilde almanı öneririm, vergi dahil olarak.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
224
ModArt Kredi
0
Alide tonla model var, sipariş verirken vergisini ödeyebiliyosun. O şekilde almanı öneririm, vergi dahil olarak.
Evet kesinlikle ona dikkat etmek lazım. Bazı satıcılar vergi dahil ödeme almıyor o zaman her türlü gümrükte sorun oluyor. Ödeme sayfasında TAX ekleniyorsa onu almak en mantıklısı ben öyle yapıyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.