Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Cardatore

Modem konusunda yardım

Merhabalar Şuan Zyxel VMG3625-T20A kullanıyorum.100 mb internet paketim var.79.8 dowland 19.2 uploud alıyorum kablolu bağlantıyla.Telefonda ise 33,00 dowland ve 18,7 uploud alıyorum .Evim 135 m2 ve modemin olduğu yerle en arka odamın arası ise yaklaşık 8 metre ve çoğu zaman orada mobil veri...
  2. Cardatore

Epic Muhteşem Kış İndirimleri 450 oyun

Merhabalar Videoyu Youtube 'da gezerken buldum .Fiyatları Steam ile karşılaştırarak veriyor. Benim çok işime yaradı sizde faydalanın istedim .
  3. Cardatore

The Last Of Us Part 2 99,75Tl play station 4

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA10249_00-THELASTOFUSPART2 benim gibi indirimi bekleyen varsa güzel fiyat
  4. Cardatore

Satılık Playstation 4 1 tb

satılık play station 4 fat kasa 1 tb hafıza sıfıra yakın bir kozmatige sahip sadece evde kullanılmış yanında 2 adet 1 orjinal 1 polosmart joystik ve şarj istasyonuyla beraber verilecektir
  5. Cardatore

game pass ta europa universalis 4 türkçe yama

Merhabalar game pass ta europa universalis 4 e türkçe yama uygulayabilen varmı ? 1-2 farklı yamayı denedim ama hiç etkilemedi bile
  6. Cardatore

ekstra depolama bağlamak

Merhabalar b450mh anakrtım var ve m2 ssd ve diğer depolama birimleri dolu fakat elimde 2-3 adet daha ssd var.Bunları pc me nasıl ekleyebilrim
  7. Cardatore

steam purchase nedir

Merhabalar Az önce steamden 2 adet ürün satın aldım toplamda 543,8 TL tutuyor benden steam purchase adı altında 23,05 kuruş ekstra ödeme almışlar bu nedir bile n varmı ?
  8. Cardatore

Öneri 7.1 Kulaklık Önerisi

Merhabalar indirimler bitmeden 7.1 kulaklık almak istiyorum .Önerilere açığım
  9. Cardatore

kulaklık hakkında yardım

Razer BlackShark V2 X 7.1 Surround Gaming Kulaklık Razer BlackShark V2 X 7.1 Surround Gaming Kulaklık fiyatı ve teknik özellikleri için hemen Sinerji Bilgisayar'a gelin ve en iyi fiyatlar ile sahip olun Link Removed Hemen incele, avantajlı fiyatlarla satın al! Link Removed Link Removed ASUS...
  10. Cardatore

bu ssd alınır mı? sorunu varmı

Link Removed Hemen incele, avantajlı fiyatlarla satın al! Link Removed soru başlıktaki gibidir
  11. Cardatore

Soğutucu tavsiyesi ??

Merhabalar Elimde Link Removed Link Removed Link Removed Link Removed özelliklerinde bir sistem var .Sistem çok sıcak çalışmıyor ama ben biraz daha serin olmasını istiyorum.Sizce sıvı soğutucumu yoksa normal soğutucumu kullanmalıyım ve hangi modelleri önerirsiniz.Birde sistemi ütopya üzerinden...
  12. Cardatore

mavi ekran hatası

Merhabalar vok friday 2 sistem kullanıyorum .Dün bluestacks a uygulama yüklerken sürekli mavi ekran aldım.Olay günlüklerine baktığımdaqa kernel 41 hatası olduğunu gördüm.Yalnız pc yi kullanmaya basslayalı 2 gün oldu ve olay günlüklerinde 660 hata ve uyarı var.Sizce bu donanımsalmı yazılımsal...
  13. Cardatore

2 ürün arasında kaldım hangisi sizce

Link Removed bunlardan hangisi alınır ben bi fark bulamadım pek
  14. Cardatore

aryond a32 1.1. alınır mı?

Link Removed En ucuz Monster Aryond A32 V1.1 31.5" 1ms QHD G-Sync Freesync Curved Pivot Oyuncu Monitörü fiyatları için 4 taksit ve indirimleri kaçırma! Monster Aryond A32 V1.1 31.5" 1ms QHD G-Sync Freesync Curved Pivot Oyuncu Monitörü özelliklerini incele, 5.498,99 TL'den başlayan fırsatları...
  15. Cardatore

Bı siteden daha önce alışveriş yapan var mı?

Link Removed PrestaShop destekli Mağaza shop.mercuresoft.com merhabalar bu site güvenilir mi?
  16. Cardatore

Sizce bu sistemin ederi nedir?

Merhabalar Resimdeki sistem ne kadar eder
  17. Cardatore

16k ya kadar sistem aranıyor

Merhabalar Başlıkta yazdığı gibi bu fiyat aralığında sistem arıyorum.Bu hafta sonuna kadar almam lazım Fikirlere açığım.
  18. Cardatore

Huawei Mateview Gt 34 inc

Merhabalar aranızda bu monitörü kullanan varmı? Varsa tecrübelerinizi öğrenebilirmiyim?
  19. Cardatore

sizce F/p oranı nasıl 12.000 tl

i5 12400 işlemci h610m anakart Hikvision Urien HKED4081CAA2F0ZB2 Soğutuculu 8 GB DDR4 3200 CL16 Ram x2 GAMETECH GT-01 4 ADET RAİNBOW 12CM LED FANLI OYUNCU KASASI adata 480 gb ssd rx 580 8 gb ekran kartı (2.el ) garantili sizce fiyat nasıl
  20. Cardatore

İndirim Vivense Siyah Sarkıt Avize

DA forumda gördüm fiyat iyi belki faydalanmak isteyen çıkar https://www.vivense.com/ufo-tekli-siyah-sarkit-modeli.html

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.