Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Baldiback

Soru Beden Öğretmenine Söylemem Gerekir Mi?

Çarşamba günü hastanede kalp ultrasonu çekilirken doktor mitral kapağımda çökme olduğunu söyledi ve bende doktora sormayı unuttum. (2-2.30 saattir hastanedeydik ve gitmek istiyordum.) Beden Eğitimi öğretmenime bu durumu bildirmem gerekir mi? Dersten muaf olup olmayacağımı kaçak olup olmadığını...
  2. Baldiback

Euro 31 Lira Oldu!

Ne düşünüyorsunuz?
  3. Baldiback

Savaş Cebeci Dayak Yedi!

Ben 70 kilo adamdan dayak yemem aga
  4. Baldiback

Helen Yayı Türkiye'ye Zarar Verir Mi?

Helen yayı iyonya denizinden başlayarak Girit ve Rodos adalarının altından geçer, Fetihye körfezine kadar uzanır. Tarihsel süreçte Afrika ve Anadolu levhasının hareketleri ile oluşan bu fay hattı dalma-batma zonu ve levha birleşim noktası olarak geçer. Bu fay hattı Avrasya levhasının altına...
  5. Baldiback

Çözüldü Aorus Engine Açılmıyor.

Daha bugün gelen faremin driverini indirmek istedim fakat driver bir türlü açılmıyor nasıl çözebilirim? (Windows 11 kullanıyorum.)
  6. Baldiback

Öneri 635 ₺ mouse Tavsiyesi.

Babam okul zamanı beni spora yollamayacağı için cüzdandaki spor paramla yeni fare alıyım dedim. Elim bilekten orta parmağımın ucuna kadar 18cm tutuş şeklim palm. Valorant oynarken arada sırada fingertrip şeklinde tutuyorum claw gripte rahat edemiyorum. Bütçeyi 700 liraya kadar çıkarabiliriz...
  7. Baldiback

Soru Postürüm Bozuk Evde Neler Yaparak Düzeltebilriim?

Dostlar selamlar babam sürekli postürümün bozuk olduğunu söylüyordu ben de dün salon aynasında kendime bakınca kamburluğumun olduğunu gördüm hangi evde hareketleri yaparsam postürümü düzeltebilirim?
  8. Baldiback

İzmir'de deprem meydana geldi (3.9)

Geçmiş olsun
  9. Baldiback

ModartPC Valorant Turnuvası.

ModartPC Valorant Kulübünde turnuvayı düzenleyemeyeceğim için yeni bir konu açmak istedim. Tek katılım şartı ModartPC Discord sunucusunda olmaktır. Discord; https://discord.gg/qvekZRfUgF Katılacaksanız katıldım yazmanız yeterli takımları kura ile kuracağız. 9 kişi bulamazsak turnuva iptal...
  10. Baldiback

Soru YouTube'da Alışılagelmişin Dışında Bir Şey Yaptım Nasıl Olmuş?

Tek şarkıda hem speed up hem slowed yaptım yorumlayabilir misiniz? (Speed'den slow'a geçiş 2:54'te)
  11. Baldiback

İzmir Çeşme'de Orman Yangını.

Bir arabanın yandığı o yangının da ormana sıçramasıyla yangın büyüdü. Çeşme otobanına giriş çıkışlar kapatılmış yangın kontrol altında değil. Kaynak: @izmirdecevirme (instagram)
  12. Baldiback

Rehber Evde Hollanda Lop Tavşanı Besleme Rehberi.

Hollanda Lop Tavşanları evde beslenmeye en müsait tavşan türüdür. Bir aylıkken katı beslenmeye başlarlar. (Sütten kesilirler.) Bir aylıkken kafese koyabilirsiniz. Su kabını bulamayabilir o yüzden kendi elinizden içirebilirsiniz biz öyle yapmıştık. Tavşan 3 aylık olana kadar kesinlikle meyve...
  13. Baldiback

1688 İzmir Depremi

10 Temmuz 1688 Senesinde meydana gelen bu deprem izmir'in en şiddetli depremi olmasa da en ölümcül depremiydi. Depremin şiddeti 7.0~ Mercalli ölçeğine göre ise 10'du bu depremde 16.000 kişi vefat etti. İzmir tarihinin en şiddetli depremi için...
  14. Baldiback

1653 Doğu İzmir Depremi.

23 Şubat 1653 yılında 7.5~ büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Mercalli ölçeğine göre şiddeti ise 10'du. (6 Şubattaki deprem mercalli'ye göre 11'di.) Bu deprem tüm Ege Bölgesini etkilemişti. Fakat aynı yüzyıl içerisinde meydana gelen başka bir deprem bu depremden daha şiddetliydi. Depremin...
  15. Baldiback

ABD'de mi polis olmak yoksa Türkiyede mi?

Sorum başlıkta dediğim gibi polislik düşünüyorum. ABD'de polislik bana Türkiyede polislik yapmaktan daha cazip geliyor.
  16. Baldiback

4₺ Oyun Tavsiyesi.

Steamde tam 4 liram var elimden çıkmasını istediğim için konu açtım her türlü önerilerinize açığım
  17. Baldiback

ModartPC Valorant Kulübü

Eğer @ModArt Levon izin verirse valorant kulübü kurmak istiyorum. Kulübe katılım şartı imzanıza Valorant[Main Ajan] yazmanız ve modart pc dc sunucusunda olmanız yeterlidir. Ayrıca kabul edilirse @ModArt Levon hocamın dc sunucusunda valorant için sesli sohbet açmasını istiyorum. Kim bilir belki...
  18. Baldiback

Soru İnternet Sağlayıcısı Tavsiyesi.

Dostlar selamlar Turkcell sanırım paketlere zam yapacakmış babam firma araştırmamı istedi yardımcı olabilir misiniz?
  19. Baldiback

Soru Kasamı Nasıl Detaylı Temizleyebilirim?

Dostlar selamlar kasamı en son temizlediğimde Haziran ayındaydık. Kasanın tüm fanları ve petekleri toz dolmuş ve bu beni cidden rahatsız etmişti. Ekran kartını yerinden söküp elimden geldiğince içini açmadan temizledim. (Garantisi bitti) CPU Fanını ise yerinden sökmek istemiyorum çünkü 2 yıl 8...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.