Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. THOR

Öneri Modem Önerisi?

Zyxel VGM1312-3312 Eski arayüzlerde mevcut.3625 VE 8623 modelleri yeni arayüz kullanmaktadır.
  2. THOR

Yardım Ev içi Tesisat Yenilemek?

Yardımınız için Sağolun,,Sanırım 2 Hatfa Sonra sağlayıcı değiştirdikten sonra Hat değerlerine tekrar bakacağım.Olmazsa Dediğiniz gibi Ankastreden modeme gelen kablolamayı değiştireceğim.Modemimde Baya eski 5 yıllık TDW9970 V3(klasik telekom modemi).En son olarak modemi değiştireceğim.
  3. THOR

Hocam 73 Lük altyapıdan modeme neden 52 geliyor onu anlamaya çalışıyorum.
  4. THOR

Hangi sistemi almalıyım?

Şahsen ben 2.Seçeneği Alırdım.İleride 12 Nesil Farklı bir işlemciye uprade yaparım.
  5. THOR

Modem Hat Değerlerim Şu Şekil; Ankastre Kutumuz Şu şekil; 75 MBPS Pakete geçeceğim 2 Haftaya.Modeme 52 MBPS geliyor.Diğer Sağlayayıcıya geçmeden ankastreden modeme Cat6 Çeksem Nasıl olur? veya başka bir öneriniz. **Santrale 167 Metre Mesafe** @ModArt Levon @kursatkutukcu
  6. THOR

Hat Değerlerim Nasıl?

ugreen veya S link önerir misiniz?
  7. THOR

Hat Değerlerim Nasıl?

hocam bu yenileme işlemini nasıl yapılabilir kısa bir anlatımla.
  8. THOR

Hat Değerlerim Nasıl?

15 ile 20 Yıllık Bina,Bu bina içi kablolama eski ve açık ve allaha emanet gözüküyor.
  9. THOR

Hat Değerlerim Nasıl?

biraz eski,Yeni taşındık. Altyapı 73 Destekliyor,Modemde 44 Gözüküyor,Ben 12'lik Paket kullanıyorum.
  10. THOR

Hat Değerlerim Nasıl?

@ModArt Levon Levon
  11. THOR

Hat Değerlerim Nasıl?

Altyapım 73 Mbps Destekliyor.Modem Arayüzüm Bu Şekil Tahminen Max kaç Mbps alırım? @ModArt Levon

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.