Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Şef

Gündelik kullanım için laptop tavsiyesi

Oyun oynanmayacak ama çok birkaç sebebpten dolayı kararsız kaldım. Birinde depolaması fazla şarjı iyi daha estetik ama ram değişmiyor, diğeri ise işlemcisi daha iyi oyun performansı daha iyi rami arttırılabiliyor ama şarj konusunda pek umudum yok. Ram sorun yaparmı diye endişeleniyorum oyun...
  2. Şef

Kulaküstü kulaklık tavsiyesi

Sizce bu alınır mı? Bu soğutmalıydı diye biliyorum...
  3. Şef

Xbox Series X alınır mı?

Bilgisayar alabilme durumu olmadığı için sizce Xbox Series X almak mantıklı mıdır? Evde oyun harici iş gören bi msi laptop var hatta özellikleri şu şekilde 1080p ekran Yenilenmiş batarya Gtx765m 2gb 8x2 16gb ram 128 msata ssd + 1tb hdd İ5 4500qm Pc alacak olsam da artık laptop almam lazım...
  4. Şef

Yeni nesil laptop önerisi

13.Nesil Ddr5 Rtx4000 serisi olmalı Hem oyun ama taşınabilirlik açısından da rahat olmalı. Piyasada pek bi model bulamadım herhalde yeni çıktıkları için stoğa daha pek gelmediler.
  5. Şef

Monitör Dahil Bilgisayar Tavsiyesi

Tercihlerim Ddr 5 Wifi İntel (Mümkünse 13.nesil olsun) 1TB m2 ssd olabilirse eğer çok iyi olur Ekran Kartı: Nvidia
  6. Şef

Yardım Bazı oyunlarda Çok ciddi fps düşüşü yaşıyorum

Mesela önceden forza 5'i orta yüksek ayarlarda 60 70fps alırken şimdi ise en düşük ultra performans fsr 2 olsa bile 50fps zor alıyorum. Bir başka örnekle dysmantle oynarken 120fps alırdım ancak şimdi ise 70fps anca görüyor. Ryzen 5 5600G/Msi B550m mortar wifi/Corsair 2x8 16gb 3600mhz cl18...
  7. Şef

Soru 16 bit kulaklıkla 24 bit müzik dinlemek kaliteyi bozar mı?

Mesela apple musicten buds 2 ile 24 bit müzik açıyorum ama standart 16 bit gibi yine de oynatır bi problem olmaz değil mi dinleme açısından?
  8. Şef

Tanımadığım bir kızla nasıl sohbete başlayabilirim? (BİTTİ)

Bitirmek istiyorum.
  9. Şef

Öneri Samsung Galaxy S22 Alınır mı?

Galaxy Buds 2 ve Watch 4 44mm kullanıyorum. Samsung her türlü zorunlu dediğim gibi. Samsung ekosistem diziyorum, daha mantıklı bir seçenek yok gibi. Sizce ekosistem için nasıl cihazdır? Batarya önemli değil. Çoğu işimi saatle hallediyorum zaten ve ayrıca güncelleme ile baya iyileştirmişler...
  10. Şef

Çözüldü Kulaklık takınca oyunlarda ses boğuklaşıyor

Oyun menüye geldiği anda menüdeki müzikten belli ediyor o kadar boğuk kötü bir ses geliyor ki cidden anlatamayacağım kadar çok farkediyor yani en dandik kulaklıkta bile böyle ses çıkmaz öyle söyleyim. Fazla derecede can sıkıcı olmaya başladı kulaklıkla cs felan oynayamaz oldum ya.
  11. Şef

Yardım iPad ekranı açınca çipten gelen cızırtı sorunu

Sesi size göstermek için kaydetmeye çalıştım ancak aktaramadım gelmedi kayda ses. Ekranı açtığım anda normal bakış uzaklığında bile cihazın ortasından (tahminimce işlemciden) sürekli aralıksız bitmeyen çok rahatsız edici bir cızırtı geliyor. Daha önce hiçbir cihazda böyle birşey yaşamadım...
  12. Şef

Ulaşmak istediğim kişiyi nasıl bulabilirim?

Bi ortaokuldan kız arkadaşım var ancak numarasını kaydetmediğim için bilmiyorum ama bulmak istiyorum. Bi face hesabı buldum ancak sanırım 4 5 yıllık hesap bırakmış gibi... Yani arkadaşlık isteği atmıştım, 1 hafta oldu ama hâlen yanıt yok. Hesabında zaten 5 yıllık paylaşımlar felan vardı. Bu kız...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.