Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

Pc toplama yardımı

Intel AMD takıntın var mı
  2. Kürşat

Gaming Gen Sistemler Burada

Gaming gen de çeşitli bütçelere göre güzel sistemler var bende topladım buraya biraz itopya da aynı şekilde oluyor ben birkaç bulduğum sistemi bırakıyorum bütçenize göre değerlendirme yapabilirsiniz 11999TL ...
  3. Kürşat

Beyaz Sistemim Nasıl Sizce

Dual serisi var 6500 e kutu fatura garanti herşey mevcut
  4. Kürşat

6 ya filan var 6250 ye 7700 çok değil mı 😂
  5. Kürşat

Fiyatı ne peki
  6. Kürşat

Beyaz i seviyorum tabiki ne kadar
  7. Kürşat

Hemde ne dalmak
  8. Kürşat

Ayn gsikll çok güzel ama işte birde Xpg yapıyor kral beyaz ama bir Corsair değil Tabiki
  9. Kürşat

Beyaz sistem toplama surecindeyim anakart ram ve kasayı aldım 5680tl gitti şuan için sizce nasıl duruyor sistem güzel olacak ama bu beyaz sistemler pahalı oluyor be 😂 gerçi ben uyguna topluyorum bakalım ne olacak @ModArt Levon senin yorumunu da merak ediyorum kral 🙂 Anakart 3 bin TL Asus Rog...
  10. Kürşat

Öneri Oyun Sistemim

Yani güzel sistem ho baba
  11. Kürşat

Öneri Oyun Sistemim

Kaç TL ye geldi bu sistem
  12. Kürşat

16k ya kadar sistem aranıyor

https://www.gaming.gen.tr/urun/204601/mantis-6700xt-amd-ryzen-5-5600-asus-radeon-rx-6700-xt-dual-12gb-oc-16gb-ram-500-gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ https://www.gaming.gen.tr/urun/206399/ultima-6700xt-amd-ryzen-5-5600-asus-radeon-rx-6700-xt-dual-12gb-oc-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ .
  13. Kürşat

Hangi sistemi alayım ya da başka tavsiyeniz ?

Bütçeye göre bakmak lazım
  14. Kürşat

Bu sistem nasil ?

Yönetici doğru diyor bekle şuan efsane cuma gelecek o zaman da güzel Sistemler çıkacaktır
  15. Kürşat

Bu sistem nasil ?

Bütçe nedir sistem için
  16. Kürşat

Bu sistem nasil ?

Olmamış komple sistem knka
  17. Kürşat

sizce F/p oranı nasıl 12.000 tl

Çoook çook Pahalı
  18. Kürşat

Öneri Toplayacağım PC nasıl?

Bence hazır sistem almak daha mantıklı olabilir bekle hazır sistemler çıkacaktır yakında
  19. Kürşat

Soru Hangisini Alırdın Seçim Yap :) Önemli

Ayn kardeşim maalesef sıkıntı o yüzden verdiğimiz paranın hakkını almak en doğal hakkımız sende performansli istiyorsun haliyle

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.