Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

Toplamış Olduğum Beyaz Sistem Nasıl

Arkadaşıma beyaz sistem topladım sizce nasıl olmuş bence hoş duruyor Beyaz olduğu için pahalıya geliyor ama arkadaş ben beyaz istiyorum bir kere alacağım dedi montajı herşeyi bana ait sizlere de böyle ücretsiz montaj yapabilirim isterseniz görselliğe çok önem veren bir insanım ve herşey düzenli...
  2. Kürşat

Bu sistem nasıl sizce?

Ben ne tepkiler alıyorum bilsen 😃 alıştım ama en son dediğime geliniyor
  3. Kürşat

Bu sistem nasıl sizce?

Kardeşim bosver herkesin düşüncesi kendine sende kendini yorma
  4. Kürşat

Bu sistem nasıl sizce?

Boşver knka biz bişey bilmeyiz onlar bilir zaten fikir söylemek de hata oluyor ya 😃 ne diyelim boşver
  5. Kürşat

Bu sistem nasıl sizce?

Seninle tartışmaya girmicem sayısız sistem topladım topladığım kişilerden de tek şikayet almadım uzun yıllardır kullanıyorlar pardon ilk sistemimi 17 yaşında toplamisim 7 seneden de fazla senin bilgin sende kalsın knka tamam 😉
  6. Kürşat

Bu sistem nasıl sizce?

Tm bu işi sen biliyorsun sadece ben 26 yaşındayım ve 7 senedir PC ile uğraşıyorum arkadaş ileriye dönük olsun diye isterse Zaten ben en iyisini de toplarım sen merak etme 😉 çocuk atmış bende öneride bulundum sevgiler
  7. Kürşat

Bu sistem nasıl sizce?

@woyera, ram 2*8 SSD takviye edersin kasa da 380tl fark ile GT 301 ile değişiyor bunda 6700xt var 6700 değil
  8. Kürşat

Bu sistem nasıl sizce?

Bu nasıl hazır sistem https://www.gaming.gen.tr/urun/229756/haqqus-xt-amd-ryzen-5-5600-asus-radeon-rx-6700-xt-dual-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  9. Kürşat

Bu sistem nasıl sizce?

İkinci el mi sistem
  10. Kürşat

2 el ekran kartı test sonucu

0x msa da test etmişsiniz bence en azından 4x de denemek de fayda var diye düşünüyorum
  11. Kürşat

RX 6650 XT için Hangi Sistem Alınır?

Daha pahalıya gelir artık sen 3060 mı istiyorsun
  12. Kürşat

Şans işi diyebilirim tam olarak bütçe nedir sistem için
  13. Kürşat

BENCE Mert'in sistemi olabilir
  14. Kürşat

20.000 TL Bilgisayar

Ayrı ayrı pahalıya gelir
  15. Kürşat

20.000 TL Bilgisayar

Stokta değil ki
  16. Kürşat

20.000 TL Bilgisayar

İstersen bu şekilde al istersen özelleştirme yapıp da alabilirsin bütçen dahilinde https://www.gaming.gen.tr/urun/202249/rraenee-6700xt-intel-i5-12400f-asus-radeon-rx-6700-xt-dual-12gb-oc-gddr6-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  17. Kürşat

Öneri Hangi sistemi almak mantıklı

1. Tabiki gayet güzel sistem
  18. Kürşat

5600g sistem 7500tl

Yok ya alınmaz bence apu sistem ne olursa olsun bütçenizi zorlayın Ekran kartlı bakın
  19. Kürşat

20000 tl hazır sistem önerisi

https://www.gaming.gen.tr/urun/206380/technopat-tn3-intel-i5-12400f-asus-radeon-tuf-rx-6800-gaming-oc-16gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar-2/
  20. Kürşat

Ne tür pc toplamalıyım

13k ya monitör Dahil anca ikinci el alırsın rtx 2060 li bir sistem ve monitör olabilir

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.