Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

Cpu ve Gpu ısı çok artıyor

Ben demiyorum kasa öyle söylüyor ben yukarı 240mm al tak diyorum 240 gayet yeterli
  2. Kürşat

Önde var ama sıvı soğutma takılacak 360 alırsan oraya öndeki fanlar sökülüp üste de 2 fan takılır anca ben olsam dediğim gibi üste 240 lik alırdım mis gibi olurdu
  3. Kürşat

Fazla bile ama kasa üste 360 desteği yok öne koymak gerekiyor bence üste 240 lik Uygun fiyatlı kaliteli soğutucu yeterli olacaktır
  4. Kürşat

Sıvı soğutma veya sağlam kule tipi gerekiyor
  5. Kürşat

Nzxt rgb led bağlantısı nasıl yapılıyor?

O şerit ile aslında gerekli bağlantı elemanları geliyor çıkmadı mı kutudan bende de nzxt h5 elite kasa var kontrolculu
  6. Kürşat

Yardım Kasaya elektrik gelmiyor

Rica ederim ama umarım sorun çözülmüştür yoksa PSU yu kontrol etmek gerekir
  7. Kürşat

Takip et sıradan böyle
  8. Kürşat

Anakarta kasaya bağlı PSU kabloları çıkart ondan sonra 24 pin de olan yeşil ve siyah kabloyu kısa devre yapmamız gerekiyor
  9. Kürşat

PSU modeli nedir
  10. Kürşat

PSU yu haricî olarak denemeniz lazım detaylıca test için ben yardımcı olacağım size
  11. Kürşat

Yardım İlk açılım da yapilmasi gerekenler ?

PC kurulumunda yapılması gerekenler : ✓ Bios güncelleme ✓ Ram MHz yükseltme ✓ Bios tan ReSize Bar aktif etme ✓ Windows yükleme ✓ ekran kartı driver yükleme önerilen sürüm ✓ akıllı depolamayi açma ✓ Windows uygulamalardan kullanmadığını silme ✓ Güç yönetiminden yüksek performansa veya nihai...
  12. Kürşat

Soru PSU ve Ekran Kartı Uyumu

Sorun olmaz ama Rog Strix diye bence onu alacağına fsp ATX 3.0 PSU alsaydın daha iyiydi ek yapmak önerilmiyor fazla
  13. Kürşat

Yeni Sistem Görüntü Alamıyorum ??

Geçmiş olsun
  14. Kürşat

Eski ya sistem uyumlu açılıyor muhtemelen ama yeni sistemlerde bazen dönüştürücüden kaynaklı sorunlar olabiliyor muhtemelen senin de öyle oluyor
  15. Kürşat

Dönüştürücü kullanıyor musun
  16. Kürşat

MSI Center stabil çalışmıyor

Eline sağlık hocam
  17. Kürşat

O yüzden ben hâlâ w10 tavsiye ediyorum reis en sağlamı o valla
  18. Kürşat

Sanırım yazımsal bır hata var eski sistemin w11 miydi
  19. Kürşat

ModArt-M9 psu dan cızırtı geliyor

O zaman PSU da coil olabilir itopya ile iletişime geçiniz

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.