Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

Yardım donanım uyumluluğu

Tek tek dizelim onu alma sıkıntı yok bu süreçte ben yanında olurum ne zaman istersen ne sormak istersen hiç çekinme sor İstanbul da yaşıyorum buradaysan hatta ben montajını yaparım sıkıntı etme hallederiz
  2. Kürşat

30000-35000 Tl arası rtx 4070 ddr5 sistem önerisi

Abi ben am5 sistemleri daha çok seviyorum bilmiyorum belki uzun vadeli yatırım amaçlı düşünüyorum Intel sürekli Soket değişiyor şimdi lga 1700 de bitecek gibi duruyor yeni seri çıkıyormuş adı meteor lake olacağı söyleniyor öyle olursa yeni Soket de gelir deniyor bakalım
  3. Kürşat

Sana kurmuşum zaten knka 😂
  4. Kürşat

Bu am5 değil Intel sana şu iyi gider Link Removed
  5. Kürşat

Şart da kurduğun sistem ddr4 ddr5 kurarım sıkıntı yok
  6. Kürşat

Bu sistem ne kadara geldi
  7. Kürşat

He varsa çok güzel PSU ve sıvı soğutma nedir peki ona göre daha güzel parçalar alırız Ayn
  8. Kürşat

https://www.qp.com.tr/asus-dual-geforce-rtx-4070-oc-edition-12gb-gddr6x-192-bit-ekran-karti Link Removed Link Removed https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-frostflow-x-240-lite-4pin-pwm-240mm-islemci-sivi-sogutucu Link Removed Link Removed Link Removed...
  9. Kürşat

4070 li toplarım ben takipte kalın birazdan toplayıp atmış olurum
  10. Kürşat

Bu sistem bu fiyata alınır mı?

Parçaları kaliteli ama PSU kasa anakart ekran kartı vs
  11. Kürşat

Nurburg 3070 i beğendim aslında
  12. Kürşat

Link Removed Link Removed https://www.gaming.gen.tr/urun/279103/nurburg-3070-intel-i5-12400f-asus-dual-geforce-rtx-3070-v2-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/...
  13. Kürşat

Tm ben analiz yapıp sizin için en iyisini bulmaya çalışacağım yayın vs yapıyor musunuz sadece oyun mu
  14. Kürşat

Paylaştığıniz PC 21500 sizin bütçeniz tam olarak nedir
  15. Kürşat

Merhaba bütçe 19/20 demişsiniz bulduğunuz PC 21500 tam bütçeniz nedir maksimum yardımcı olmak isterim
  16. Kürşat

ddr5 RAM hakkında

Knka Beyaz sistem mi yapacaksın kafanda ne var tam olarak yardımcı olacağım daha çok sana
  17. Kürşat

Yardım RTX 4090 bu sistem alınır mı?

Bende bir arkadaşa topluyorum 120 bin TL lik sistem size de atarım
  18. Kürşat

ddr5 RAM hakkında

Link Removed Link Removed Link Removed
  19. Kürşat

Yardım 50 K-55K arası sistem toplama

Oyun için AMD de çok üstün performans sağlıyor kurgu yazılım rander da belki Intel tercih sebebi olabilir ama oyun için ben AMD kullanıyorum isteğe göre tabiki Intel de yapıyorum

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.