Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

2 büyük depremde can kaybı 4.544'e yükseldi

Kardeşim sen at atma senin demen ile olmuyor Biliyoruz zaten yetmediğini yetersiz kaldığını afet olduktan sonra yetişemezsin öncesinde yapacaksın önlemi yazık en az 45-50 bin insan ölecek hiç yoktan
  2. Kürşat

@Şizofren00, provakasyonlar her zaman oldu olacaktır her Doğal afetler de böyle şeyler çıkıyor kesin doğruluğuna emin olmadığınız şeylere inanmayın savunmayın
  3. Kürşat

Cinayet bu deprem öldürmez ihmaller tedbirsizlik öldürür
  4. Kürşat

Diyorum ya 5 sene içinde bekleniyor belki bu gece belki 5 sene sonra
  5. Kürşat

Bin km lik alanı kaplayan 690 atom bombası gücünde enerji açığa çıkmış 16-17 bin yıkılan bina var söylenen 5700 filan ama 11-12 binde yıkılan bina ihbarı var köyler vs daha işin içinde yok 13.5 milyon insan etkilenmis durumda yuzbinlerce insan enkaz altında cumhuriyet tarihinin en büyük felaketi...
  6. Kürşat

Ben 100 bin demek istemedim içim el vermedi gerçi her bir can bile içimizi yakıyor ya 😔😢
  7. Kürşat

35-50 bin arası olur o çok büyük yıkım felaket var Allah yardımcıları olsun
  8. Kürşat

99 depreminden daha ağır haftalarca aylarca enkazlar kalkamaz cidden durum çok kötü çok 2 gündür bir sürü uzman açık oturum dinledim analizci ler vs videolar resimler olayın ne kadar ciddi olduğunun farkındayız 2 günde 5500 can kaybı var ve daha 2 gün umarım Allah tan dileğim daha fazla kimsenin...
  9. Kürşat

Cumhuriyet tarihinin en kötü felaketi diyebilirim bence 99 depreminden daha kötü bu en az 190bin kişinin enkaz altında kaldığı söyleniyor ölü sayısının da korkarak ve üzülerek söylüyorum ki 35 binin üzerinde olacağını düşünüyorum Rabbim yardımcıları olsun dayanma gücü versin oradakilere yardım...
  10. Kürşat

Deprem Bölgelerine Yardım İçin DESTEK KARTI Satışta!

Rabbim yardımcıları olsun cumhuriyet tarihinin en büyük ikinci afeti çok çok zor çok büyük yıkım var Allah'ım sen dayanma gücü ver 🤲🙏
  11. Kürşat

Emekliye Yapılan Komik Zam

5500 oldu zaten şimdi en düşük maaş
  12. Kürşat

🔥 sıcak gelişme 🔥 😂 En düşük emekli maaşı 5500tl oldu harbiden dalga geçiyorlar neden değişiyor sürekli
  13. Kürşat

Edilir edilir keskin kararlar ile herşey çözülür önce şu herşeyi ben biliyorum kalıbından çıkılması lazım
  14. Kürşat

Tamamlanır ama o parçayı kendin yeniden inşa edeceksin sıfırdan
  15. Kürşat

DÜZENLEME: ZAM %30 A ÇIKARMIŞ İSTERSE %100 YAPSIN BİTTİ OYUN
  16. Kürşat

Muhalefete oy verilmez zaten bizim tarafımız belli ülkemiz ve milletimiz
  17. Kürşat

Ak partililer Meral Akşener e oy verecek
  18. Kürşat

Çünkü asgari ücretli ile arasındaki makas kapandı
  19. Kürşat

Boş ceket koyulsa kazanır emin ol
  20. Kürşat

Allah bildiği gibi yapsın bunları inşallah gidecekler göndereceğiz emekliye verdiği zamma bak ya şaka gibi %25 asgari ücretin yarısı bile değil sizin gibi yöneticiler olmaz olsun

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.