Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

MSI B650M Gaming Plus WiFi

Bütçen nedir işlemci için
  2. Kürşat

Yardım Kasadaki rgb ve fan kabloları nereye takılıcak ?

Pwm fan kabloları bunlar dişi olanları birbirine bağlayın tek çıkış olacak onu da anakartin sys fan portuna takın
  3. Kürşat

Bilgisayar'ım için ups arıyorum.

Aslında UPS eyw iyide ana sigorta sistemini korursaniz daha sağlıklı olur sırf PC değil bütün ev eşyaları korunur tabi birazcık maliyetli ama çok da değil UPS için online UPS tavsiye ederim bütçe belli ise
  4. Kürşat

canavar sistem sonunda toplandı

Hayırlı olsun baba
  5. Kürşat

i7 13700kfmi yoksa rtx 4070 timi

Bütçeniz nedir sistem için
  6. Kürşat

Kasanızın Özellikleri ve Fotoğrafı

Napim bilgisayarı ya boşver knka hayat boş 😅
  7. Kürşat

Kasanızın Özellikleri ve Fotoğrafı

Sistemim yok kafam rahat bosverin 😂
  8. Kürşat

Soru Yayın ve Youtube Videoları İçin Render Bilgisayarı

Monitör dahil 69k filan yapıyor Link Removed Link Removed Link Removed https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=13806 Link Removed...
  9. Kürşat

Yok ya hesapladım ben 70 di emin misin SSD yi iki kere hesapladım zaten 2 tane 2th oluyor istersen 1 adet 2tb de alabilirsin He monitör Dahil ise o zaman şöyle yapalım onu al direk
  10. Kürşat

Link Removed X2 adet 2tb olacak şekilde alınacak Link Removed https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=13806 Link Removed Link Removed...
  11. Kürşat

Knka aradan 1 ay geçmiş tekrardan bakmam lazım çünkü fiyatlar Stoklar değişti
  12. Kürşat

70 bin gibi muazzam bir bütçe ile üst seviye kaliteli uzun soluklu bir sistem yapabilirim istersen zaten uzmanlık alanım PC toplama 😁 çokça çeşitli bütçelerde sistemler topladim 20/30/60/80/ 100 k vs vs sana da mümkün olan bütçen dahilinde en kaliteli en performanslı sistemi yapmaya hazırım
  13. Kürşat

Yardım HDD bilgisayarımda görünmüyor. (yönet kısmıda dahil)

BIOS güncel değilse onu da güncelle olmazsa komut istemi ile diske bakalım
  14. Kürşat

Yardım HDD bilgisayarımda görünmüyor. (yönet kısmıda dahil)

HDD takılı iken BIOS sıfırlama yaptın mı
  15. Kürşat

Uzun süredir topladığım sistemi bitirdim

Hayırlı olsun güzel günlerde kullan merak ettiğim nasıl 4k ya geldi 😃
  16. Kürşat

Yardım 70.000 TL Sistem Toplama

Uzun vadeli yatırım için am5 tercih ederdim ben olsam ama peki Intel tabanlı kuralım
  17. Kürşat

Vatan şart değil ciddi alacaksanız ben size güzel bir sistem toplayayim ama Intel olmaz
  18. Kürşat

70k lik bir bütçe ile 3090 li bir sistem hiç hoşuma gitmedi zira bütçeniz çok güzel mükemmel sistemler kurabilirim isterseniz
  19. Kürşat

Soru Gddr6x 3060Ti ve 5600 darboğaz yapar mı?

Sakince kullanabilirsin sorun olmayacaktır
  20. Kürşat

Yardım M.2 SSD değişimi yaparsam Windows çalışır mı?

Yeni sistem ile yeni Windows kurulumu daha sağlıklı olacaktır zira Windows ile anakart chipseti olur diğer driver sürücü sorunları olur mavi ekran hatasına yol açabilir veya diğer arıza türlerine

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.