Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

MODART M9 Sistem Sata Kablosu Çıkmadı

Bende fazla dan kablolar var verebilirim dicem zaten 10-20tl bişey 😊
  2. Kürşat

Modart M9 Sisteme NZXT RGB Led bağlama

Bu u alırsan ledleri kontrol edebilirsin Link Removed
  3. Kürşat

M9 sistem kasa fanları kontrol edilebiliyor mu?

Kasadan kontrol ediliyor tuş ile sabıt değil
  4. Kürşat

İşte dediğim gibi bunlara kontrolcu gerekiyor diye biliyorum direk anakart ile çalışmıyor
  5. Kürşat

Nzxt cam programı üzerinden ışık renkleri değişiyor Bu şekil takabilirsiniz
  6. Kürşat

Tm bunu anakartin frgb soketine sokete bak 4 pinli mi
  7. Kürşat

He tm bunu soruyorum benden çıkmadı la bu bende kontrolcuye taktım Şimdi led den cikan kabloyu buna tak RGB çıkışı da Anakarta
  8. Kürşat

Kardeşim stabil çalışması için kontrolcü gerekiyor yanılmıyorsam Anakart a bağlamak için şöyle bir RGB kablosu olması lazım bu LED nzxt modüllere özel üretilmiş
  9. Kürşat

Sen bu ledin modelini vs atabilir misin
  10. Kürşat

Anakarta takılsa bile kontrol edemezsin kontrolcu olmadan bu LED farklı bişey ben normalde Nzxt kasaya aldım onun kontrolcusune bağladım
  11. Kürşat

Kardeşim bu olmaz işte buraya normalde Nzxt kontrolcuye takılıyor bu ama ledin yanında ara bağlantıları olması lazım Anakarta takmak için kontrol edebilir misin bende bundan alıp takmıştım ama Nzxt kasaya taktım kontrolcu vardı onda diğer aparatları kullanmadım
  12. Kürşat

Ledin giriş yerini atabilir misin
  13. Kürşat

Kardeşim hayırlı olsun öncelikle Bu LED ile birlikte kontrolcu tarzı bişey de geliyor onların bağlantısını yaptın mı
  14. Kürşat

M9 sistemi kargolanan oldu mu?

Bütçeye bağlı en iyi performansı wifi kart verir bence ama USB de iş görür
  15. Kürşat

Kullanabilirsin bunu bundan çıkan internet kablosunu kasaya takarsın internet gelir ama kablosuz istersen ayrı USB veya WiFi kartı alman lazım
  16. Kürşat

Bu kadar kasmayın 😃 güvenle elinize ulaşacaktır geldikten sonra ekran kartını takıp kullanabilirsiniz hepinize şimdiden hayırlı olsun

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.