Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

Thermaltake S200TG kasanın ön 3. fanı dönmüyor

Kablo bağlantıları yeniden yapabilir mısın çıkarıp
  2. Kürşat

Kasa fanlarının RGB leri Anakart üzerinden nasıl kontrol edilir?

Kontrolcüyu anakarta bağlarsanız kontrol edebilirsiniz veyahut a-rgb çoklayıcı alıp fanları bir yapıp bunu kontrolcuye takman lazım
  3. Kürşat

Parçaları koymak için bir kasa arıyorum

Yigenime sistem kurmuştum böyle duruyor içi belki yararı olur kafanda şekil alır
  4. Kürşat

https://www.idefix.com/zoko-melody-4x12-cm-auto-rainbow-fanli-temperli-cam-mesh-panel-atx-gaming-bilgisayar-kasasi-p-1788022?vendorId=1225&srsltid=AfmBOoqDvVUViYBvRi0hz7DR3r1T3IKlnyrhyI_TlT6FfS-bmJ492U9G2Hg
  5. Kürşat

Bütçeniz nedir
  6. Kürşat

Kasa önerisi rahat genis

Bütçeniz nedir
  7. Kürşat

Yardım KASA FAN BAĞLANTISI!!

Pwm fan çoklayıcı alabilirsin fanlar pwm ile bağlı ise
  8. Kürşat

Yardım KASA FAN BAĞLANTISI!!

Merhaba ben destek olacağım size detaylıca gerekli bilgileri vereceğim en kısa zamanda
  9. Kürşat

Soru Corsair 7000d vs Cooler Master hafevo

Rog hyperion bence
  10. Kürşat

Soru Bu kasa iyimi

ATX PSU olmaması ne kadar kötü oluyor dimi 😁
  11. Kürşat

2000TL Kasa önerisi

Şuan % 50 indirimde bunu al kesinlikle 1600tl ye daha iyisi yok https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=11303&gclid=CjwKCAiAqY6tBhAtEiwAHeRopcXkoKP4vwgaEFmrLKrc0tvPihsXNy9QrXs45KFfBbif9QwAmklJVRoCgO4QAvD_BwE
  12. Kürşat

Soru Bu kasa iyimi

Aşık olduğum tek kasa bu daha önce sistem montajlama fırsatım oldu beni yordu ağır olması bakımından ama mükemmel bişey bir kere al unut kasası yüksek bütçem olsaydı direk alırdım şüphesiz
  13. Kürşat

Soru Uygun fiyata Kasa+Psu

Link Removed
  14. Kürşat

1200 TL Kasa Önerisi

Az daha çık bunu al Link Removed
  15. Kürşat

Asus Rog Hyperion kasa Kontrolcüsü Anakarta nasıl bağlanır?

Allah Allah hiç fark etmedim oraya kablo giriyor zaten demek ki onun çıkışı anakarta he
  16. Kürşat

Yok onu anladım kasa bu kadar pahalı ise sistem ekstrem olacak demektir
  17. Kürşat

@ModArt Levon reis burada da bak anakarta bağlı Soket gözükmüyor kasanın üstündeki tustan kontrol ediliyor deniyor galiba harbiden anakarta hangi kablo ile bağlanacak bu 🤔 yani bu modülün direk anakart bağlantısı yok sanırım 🙂
  18. Kürşat

Üst seviye sistem mi kuruyorsun 😄 sende
  19. Kürşat

Çok pahalı be knka acayip ağır bu kadar da ağır olmaz ki temizlemesi dert taşıması dert ona özel masa olacak öyle uyduruk sunta olmaz kallavi bı kasa 😄

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.