Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

İnternet bağlantısı için yardım

Aslında ev yeni ise ve odalarda rj45 internet prizi varsa bağlantı yapabilirsiniz rahatlıkla
  2. Kürşat

Hem modem hemde gerektiği zaman sinyal çoğaltıcı olarak kullanabileceğim bir cihaz arıyorum

Modem olarak alırsan router olarak da kullanırsın bütçe nedir
  3. Kürşat

Arkadaşlar bu modem güzel mi

Link Removed
  4. Kürşat

Öneri Modem Önerisi

Bütçe nedir
  5. Kürşat

Öneri Fiber internet için modem önerisi

Link Removed Link Removed
  6. Kürşat

Düşük gelen internet hızı ne yapmalıyım ?

Yanı ya ondan ya port belli çünkü
  7. Kürşat

Firma ile iletişime geçtin mi
  8. Kürşat

O zaman muhtemeldir port problemi gibi duruyor hattında fazla zayıflama mevcut ya kablo ya port kontrol edilmesi gerekiyor
  9. Kürşat

Hattında fiziki sıkıntı mevcut bu saha dolabı portun eve gelen hattında bina ankastre kutusu eve gelen internet hattı veya modemden kaynaklı olur sıralama bu şekilde bina içi internet hattı kaç senelik ek vs var mı birde
  10. Kürşat

Çözüldü Asus N-16 Modem Sık Sık Kopma Sorunu

Hattınızda çok fazla hata var kablonda sıkıntı olabilir mi dsl kablo durumu nedir
  11. Kürşat

Soru M9 sistem kablosuz ağa bağlanma

Kasayı wifi olarak bağlamak istiyorsan önce USB WiFi adaptör alman lazım
  12. Kürşat

Mesh Router Önerisi

sakın ol 😄
  13. Kürşat

Mesh Router Önerisi

Bunu da gördüm ama sen evi komple mesh ağı örmek istersin diye bunu tavsiye ettim
  14. Kürşat

Mesh Router Önerisi

Bu güzel https://www.gaming.gen.tr/urun/241156/asus-zenwifi-xt8-wi-fi-6-gaming-ai-mesh-aiprotectionpro-torrent-bulut-dlna-kablosuz-ag-dagitim-mesh-sistemi2li-paket/
  15. Kürşat

Mesh Router Önerisi

10k çok değil mi ya 😂
  16. Kürşat

Mesh Router Önerisi

Bütçe nedir bende de gigafiber var ama kendi modemlerini kullanıyorum şimdilik sorun yok pek
  17. Kürşat

Mesh Router Önerisi

Telefon wifi kaçı destekliyor veya bağlı olan cihazlar
  18. Kürşat

Öneri Modem önerisi ve ping sorunu

Hattın da çok ciddi sorunlar var büyük ihtimalle kablo da sıkıntı var hat zayıflama çok yüksek
  19. Kürşat

Öneri Modem önerisi ve ping sorunu

Öncelikle hat değerlerine bakmak isterim duruma göre yönlendirme yapabiliriz
  20. Kürşat

Asus Ax82u Alınır Mı ❓

Reis ben modem de olsun diyorum evden taşınıriz vs VDSL kullanırız filan

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.