Neler yeni

wincenzo kullanıcısının son içeriği

1. W

İsyanım Var Ulan dediğiniz şeyler neler?

Bizde en düşük ayarda yaktık bizede gelecek fatura. Bide bizim ev ısınmıyor evde çocukta var mecbur yakıyoruz ben en düşük 1500₺ fatura öderim gibi duruyor.
  2. W

İsyanım Var Ulan dediğiniz şeyler neler?

Doğalgaz faturası ile birşey yazmaya kalkarsam silivriye gidebilirim o yüzden yazmayacağım Allah ıslah etsin diyorum
  3. W

RTX3070-3070TI Sistem Olmaması ve Patlayan Friday

Bence ne buluyorsan şuan al pchde sözde kasımda sistem getiriyordu hepsi patladı firmalar kampanyalı sisteme yanaşmıyor artık 1 ay sonra bu fiyatlara 3060 anca alırsın kanka 😂
  4. W

Öneri JAHREIN-TITAN RTX 3070

Düşeceğini zannetmiyorum
  5. W

Aurora 3070 Tİ sistemi aldım

@Alin, Çok güzel sistem bu parayada herkes almıştır kasa ve psu zaten mükemmel
  6. W

Yazılım için AMD mi yoksa İNTEL İşlemci mi almalıyım?

Ben işlemciyi AMD ekran kartını Intel aldım. AMD işlemci sorunlu değil diye biliyorum.
  7. W

Kasım ayı bitmeden herhangi bir sistemi alın yoksa daha herkes çok bekleyecek
  8. W

Az daha beklersen bu fiyatlarıda göremezsin hocam
  9. W

Yenilenmez alan aldı o sistemi dün
  10. W

Nvidia bekleye bekleye alacagim sistem 2000 zam yedi o yüzden bekleme bro al geç
  11. W

Yardım Jahreın sistem özelleştirme destek

Dostum gaming.gendeki BLADE 5600 sistemini al geç 17 kya 3060ti var.
  12. W

RTX 3070ti i5 12400f sistem arıyorum

Kasım sonuna kadar alabildiğinizi alın. Sistem bekledikçe her gün zam yiyor. Gaming.gende fiyatlar çok değişken. Donanım arşivindeki eleman bile Kasım bitmeden alacağınızı alın diye boşa uyarmiyor black friday cartı curtu bitti artık
  13. W

Son Dakika Türk Futbolunda Kara Gece! Göztepe Ve Altay maçında adeta savaş çıktı.

Maç çıkışı goztepeli bir taraftar altayliyi bicaklamis
  14. W

Yardım 42251 tl ye topladığım sistem sizce nasıl

Daha bekleyelim diyenleri görcem 10-15 gün sonra fiyatlar uçucak bu ay içinde alan aldı alamayan gg
  15. W

Blade-5600 aldım h.o. g.o. ?

Gigabyte ekran kartı beni düşündürdü zaten bu sistemde bana 16300e gelmiş oldu kasa ve PSU vokdan daha iyi bence.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.