Neler yeni

The Pariah kullanıcısının son içeriği

1. The Pariah

Yardım RTX 4090 bu sistem alınır mı?

RAM'in CL değeri bir tık fazla geldi gibi. CL32'lik bir RAM tercih edilebilir diye düşünüyorum. Onun dışında bence seçilen parçalar güzel.
  2. The Pariah

Xigmatek Zest Kasa Fanlarının RGB'si Çalışmıyor

Merhaba. Kasamın kontrolcüsü bozuk. Çalışmıyor. En başta sorunun ondan olabileceğini düşünmüştüm. Ama daha sonra aklıma şöyle bir şey geldi. RGB kontrolü kasa içinde değilde kontrolcüde olan Kasalarda Kontrolcü sadece RGB türü ve rengini değiştirmek için kullanılmıyor muydu? (Bundan önceki...
  3. The Pariah

Ekranın Donup, Sesin Loop'ta Kalması ve Ardından Sistemin Kendisini Yeniden Başlatması Hk

Merhabalar, birkaç ay önce yeni sisteme geçtim. Anakart değiştirmediğim için format atma gereği duymadım. Eski sistemimde de ara ara yaşadığım bir olay tekrar başıma geldi yeni sistemde de. İnternette takılırken bir anda ekran dondu, arkada çalan ses kendini loop'a aldı. GPU'dandır diye...
  4. The Pariah

Tekken 8 2K Ultra Tahmini Sistem Gereksinimleri

Merhaba herkese, Ben oyun konusunda vaktimin çoğunluğu Tekken oynamakla geçiren biriyim. (Tekken 7'de 6500 saatim var mesela) Belki bilenleriniz vardır, Tekken 8 tanıtıldı geçen aylarda, şuan alpha sürecinde. Bende daha geçenlerde sistemimi güncelledim. 1080p'den 2K'ya geçtim. Oyunun yapımcısı...
  5. The Pariah

Ryzen 7 3700x vs Ryzen 7 5800x3D

Selamlar arkadaşlar. Bu konuyu aslında açmayacaktım ama şöyle bir sohbet yaşadım bir arkadaşımla. Aşırı saçma geldi, o yüzden sizin de fikrinizi almak istedim. Bende halihazırda suprim x 3080ti ve Ryzen 7 5800x3d var (Board: b550 gaming edge wifi) İşlemcimi benim anakartım için alınabilecek en...
  6. The Pariah

xDrive 15'Li koltuğun sağ tarafında kırışıklık

Selamlar, koltuğu alalı 1 hafta kadar oldu ama sanırım güneşi çok yediğinden sağ kısmında bir kırışıklık meydana geldi (belki aldığımda böyleydi, fark etmedim). Bu büyük bir sorun mudur? Yahut ilerle büyük bir soruna evrilecek kadar yayılabilir mi? Nasıl giderilir? Bilen var mı?
  7. The Pariah

XIGMATEK ZEST Fan Alımı Hakkında

Bende orasını anlamadım. Anakartın USB portlarından birini kullanabilirsin Kontrolcüdeki slotlar biterse demişti arkadaşım.
  8. The Pariah

Yardımcı olabilecek var mı?
  9. The Pariah

Selamlar, halihazırda bende 1 adet Xigmatek Zest kasa mevcut. Bu kasanın on kısmına 3 adet, ızgarasına 1 adet ve alt kısmına ise 2 adet Corsair SP120 120mm fan alıp takmayı düşünüyorum. Kasa destekliyormuş bu sayıları. İnternette bakmıştım. Lakin şuan normalde Kasanın önünde 2 adet 200mm'lik fan...
  10. The Pariah

Adata XPG Gammix S70 Blade AGAMMIXS70B Anakartıma olur mu?

Selamlar, Başlıkta görüldüğü üzere Adata XPG Gammix S70 Blade AGAMMIXS70B aldım kendime. MSI MPG B550 Gaming Edge Wifi Anakartım var. Bu anakartta bu ssd'den tam randıman alabilir miyim?
  11. The Pariah

CL16 2x8 4400 mhz mi? CL18 2X16 4000 Mhz mi?

Merhaba Arkadaşlar, Öncelikle Ryzen 7 5800X3D işlemcim var, güncel ramlerim Corsair Vengeance Pro 2x8 16GB 3200 Mhz Board'um MSI MPG B550 Gaming Edge Wifi. Aklımda 3 tane RAM var, hangisini alacağıma karar veremedim. Linklerini Sırasıyla Paylaşıyorum. Link Removed Bunu düşünme sebebim Ryzen...
  12. The Pariah

3080ti ve 4070ti Arasında Kalmalı Değişik Bir Sorunsal

Merhaba Arkadaşlar. Çok yakın bir arkadaşımdan 1-2 ay kullanılmış Corsair RM1000X PSU, 3080ti Suprim x GPU ve MSI Mag Coreliquid 360R sıvı soğutmayı 25000 tl ye alacağım. (Arkadaşım bu parçaları 1-2 ay kullanıp Kanada'ya okumaya gitmişti. PC Parçalarını temiz kullanan biridir. Bu parçalar 0...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.