Neler yeni

SpecialTricks kullanıcısının son içeriği

1. SpecialTricks

Rehber İP TV

Eyvallah hocam. Sen yazmadan önce dediğin bütün githubları topladım. Dediğin gibi neredeyse çöp diyebilirim. Çoğu da güncel değil aksıyor. Ben yurtdışı çözümlerine baktım ve 4k-uhd-8k olmak üzere global olarak da çok fazla canlı, film, dizi, netflix gibi zibilyon tane seçenekli paketler buldum...
  2. SpecialTricks

Rehber İP TV

Konuyu hortlattıysam çok özrü dilerim fakat arama yaptığımda sizden başka iptv konuşan olmamış. O yüzden direkt size sormak istedim. Birçok kanalı izleidğinizi yazmışsınız. Alman yerel kanal listesi arıyorum fakat bulamadım. Bulduklarım da çalışmıyor. Aradığım kanallar: * WOX * RTL * SAT1 *...
  3. SpecialTricks

Soru Huawei FreeBuds 5i - Jabra Elite 4 ya da hangisi bu fiyata alınır?

Huawei FreeBuds 5i ve Jabra Elite 4 seçtim. İkisi arasında kararsızım. Ama abim kullanacağı için kulağa iyi oturması ve kaliteli olması önemliydi. Xiaomi bunds 5 pro da çok öneridler ama nedense o markaya kocaman önyargım oluştu 🙂 BÜTÇE: 2.000 TL https://www.youtube.com/@EnesOzen Bu...
  4. SpecialTricks

Yardım Ekran Kartı ve Monitör Önerileri (3D Max ve Profesyonel Kullanım)

Merhaba Beyler, *KASA:* DarkFlash DLS480 Mid Tower ATX Bilgisayar Kasası *ANAKART:* ASUS PRIME Z690-A DDR5 6000Mhz (OC) *İŞLEMCİ:* Intel Core I9-12900K 1700 *EKRAN KARTI:* Msı Geforce Rtx 3070 256 Bit 8 GB *RAM:* G.Skill Trident Z5 RGB 64 GB – 2X32 *SSD DİSK:* Samsung 980 PRO 1TB 7000/5000...
  5. SpecialTricks

Bilgisayar Performans Sorunu: Takılmalar ve Anlamsız Fan Hızı Artışı

StreaMRoLLeR, Metin uzun olmuş olabilir, ama detay vermeseydim her bir cevap için 8 saat bekleyecektim. Forumda gönüllü insanlar var, dolayısıyla ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorlar. Ben de öyle yaptım. XMP'yi açtım ve sadece bununla ilgili olmamakla birlikte bütün donma...
  6. SpecialTricks

@StreaMRoLLeR Öneriniz yok mudur? Bios ayarlarına dokunmalı mıyım?
  7. SpecialTricks

Öncelikle hiç oyun oynamadığımı belirtmeliyim. Normal sadece chrome'da takılırken ve youtube'dan video izlerken oluyordu. Bilgisayarımın özelliklerine güvenip de yaptığım işlemler genelde ''onetabgroup'' gibi bir eklentiyle çok fazla sekme ile çalışmak oluyor. Daha çok çoklu sekme ve youtube...
  8. SpecialTricks

========= TestMem5 Log File ========= Customize: Default @1usmus_v3 Start testing at 14:43, 880Mb x24 Testing completed in 29m 58s, no errors.
  9. SpecialTricks

Ben şimdi testlere başlayacağım hocam. Occt ayarları nasıl olacak yanlış birşey yapmak istemedim, sorayım dedim.
  10. SpecialTricks

Son dönemde, bilgisayarım beklenmedik bir şekilde 2-3 saniyelik takılmalar yaşamaya başladı. Bu takılmaların sebebini tespit etmek adeta bir bulmaca gibi zorlayıcı. İlginç olan, bu kesilmelerin hangi işlemden kaynaklandığını belirleyememem. Takılmaların ardından bilgisayarın fanı da gizemli bir...
  11. SpecialTricks

Obsidian Stok Rom ve Senkronize Sorunu yaşıyorum.

Merak etmenizde bir sakınca yok değer gösterip cevaplar verdiniz, istişare ettik. Sanal işletim sistemleri kuran ''uygulamalar ( f1 vm) gibi'' kurdum birkaç tane ve ne yaptıysam sağlıklı çalışmadılar. ROM atma amacım da ''ses'' kayıt özelliği yerleşik gelen bir ROM'u tercih etmek istediğim ve...
  12. SpecialTricks

Hocam öyle Youtube'dan izleyip ha deyince yapsaydım ben elimde kalırdı. Bunun bilincindeydim ve destek aldım. Yapan kişi de sürekli görmeme sorunu oluyordu, bazı sıkıntılar çıkıyordu diye bu bahsetmiş olduğum ''lisanslı'' yazılımlarla tek tek deniyordu. Driver sorunu vs oluyordu. Toplamda...
  13. SpecialTricks

Hayır ''FASTBOOT'' işlemi uygulandı ve custom rom atıldı.
  14. SpecialTricks

Hangi yöntemle attı derseniz rom attı sonra root da atmış oldu sanırım bilemiyorum. Bu yazılımları kullandı: * DFT PRO TOOL * Tr Tools PRO * E-GSM Tool Ne gibi işlemler yaptı emin değilim. Bu yazılımlar da sanırsam lisanslı yazılımlar. Abimiz, magisk ile atmadı root’u yani… Uzaktan...
  15. SpecialTricks

Yani root geri çekilirse rootsuz devam edeceğiz. Root giderse ona bağlı çalışanlar da bozulacak doğru mu anladım?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.