Neler yeni

semih328 kullanıcısının son içeriği

1. semih328

Bu sistemlerden hangisi daha mantıklı

Link Removed veya Link Removed bütçe zorlanıp bu iki seçeneği almak mı yoksa Link Removed özelleştirme ile 23 falan bunu almak mı daha mantıklı Bu arada ilk 2 seçenekte de özelleştirme yaparsam 30 çıkıyor.32 bütçem var ve monitör de alıcam.Yada biraz daha bekleyip youtube kanallarının fp birşey...
  2. semih328

Fırsat 18999TL 4060ti sistem

Ben işlemciyi 5600,Anakart 550m,Ram gskill 2x16,soğutucu deepcool yaptım.Kasa ve güç kaynağından çok anlamadığım için dokunmadım.Onlar sorun çıkarmaz ise bu şekilde mantıklı geldi bana ama daha tecrübeli arkadaşlar yorum yaparsa daha iyi olur.
  3. semih328

Fırsat 18999TL 4060ti sistem

Link Removed Anakart,işlemci yükseltilerek alınabilinir. 1-2 yükseltme ile 23 falan geliyor
  4. semih328

Yeni ModArt Sisteminde Hangi Ekran Kartı Olsun?

aynı kullanıcı adını farklı forumda da gördüm o yüzden dedim
  5. semih328

Hocam ikimiz 1aydır kovalıyoruz.Bu gidişle alamayacağız gibi 😂
  6. semih328

Bugün farklı popüler bir forumda al satçı mesaj attı.Adamlar çıkarın kişinin forumunda baya satış kovalıyor
  7. semih328

Yardım Hem render hem oyun için pc önerisi

Ben hala uygun bir pc alamadım.Max 28-29 kasaya bütçe ayırabiliyorum.Youtube kanallarının sınırlı stok kasalarını da alamadım.Hem ufak render hemde oyun için kasaya ihtiyacım var.Son birkaç hafta içerisindeki fiyatlarıda bulamıyorum kitlendim. Aklımdan geçen 7500f ddr5 ekran kartı 4060ti-4070...
  8. semih328

:) özellik işi zor ama belki zamanı konusunda bir ipucu olur
  9. semih328

Bu hazir sisteme tekrar stok gelicek mi

Öyle değil :) Kredi kartı limitim yetmiyor.
  10. semih328

Bu hazir sisteme tekrar stok gelicek mi

Tam istediğim sistem kart limiti yetmiyor.
  11. semih328

7500F 4060ti 16gb

Peki ozaman yine sistem beklicem.Ddr5 4060ti-4070 sistem bir gelse hemen alıcaz ama işte maalesef :)
  12. semih328

7500F 4060ti 16gb

13400f daha mı iyi olur.Şu sıralar 7500f baya revaçta o yüzden soruyorum.
  13. semih328

7500F 4060ti 16gb

Hero 5A 7000 - Game Garaj Sistem hakkındaki fikirlerinizi merak ediyorum.İçinde hem 240 soğutucu var.Anakart b650m ve vram 16gb Sizce mantıklı değil mi? Dezantajı varmı?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.