Neler yeni

Şef kullanıcısının son içeriği

1. Şef

Gündelik kullanım için laptop tavsiyesi

Oyun oynanmayacak ama çok birkaç sebebpten dolayı kararsız kaldım. Birinde depolaması fazla şarjı iyi daha estetik ama ram değişmiyor, diğeri ise işlemcisi daha iyi oyun performansı daha iyi rami arttırılabiliyor ama şarj konusunda pek umudum yok. Ram sorun yaparmı diye endişeleniyorum oyun...
  2. Şef

Kulaküstü kulaklık tavsiyesi

Sizce bu alınır mı? Bu soğutmalıydı diye biliyorum...
  3. Şef

The crew motorfest hatalı ve patron çıldırdılık fiyatıyla xbox mağazasında ön siparişte

Hocam sağolun da valla ben zaten indirimde cold war vanguard farcry 6 felan almıştım. Hem dirt 5 forza 5 felan bana yeterli geliyor.
  4. Şef

Xbox Series X alınır mı?

Hocam sipariş ettim amazondan fakat DemsanOnline adlı bir satıcıdan aldım Microsoft garantili felan da ithalatçı da yazmıyor amazondur diye microsoft garantisi olacağını düşündüm 19500e almıştım. Sizce nasıl anlayabilirim? Link Removed
  5. Şef

Xbox Series X alınır mı?

@Umut Nas, hocam ithalatçı garantili alınır mı sizce? Arada fiyat farkı fazla da.
  6. Şef

Soru Mouse önerisi

Zamanında katar proyu 150tlye almıştım. Şuan almanın hiçbir mantığı yok. Şahsen ben bunu alırdım. Link Removed
  7. Şef

Xbox Series X alınır mı?

Xboxda arkadaş çevrem var. Sorun değil.
  8. Şef

Xbox Series X alınır mı?

Bilgisayar alabilme durumu olmadığı için sizce Xbox Series X almak mantıklı mıdır? Evde oyun harici iş gören bi msi laptop var hatta özellikleri şu şekilde 1080p ekran Yenilenmiş batarya Gtx765m 2gb 8x2 16gb ram 128 msata ssd + 1tb hdd İ5 4500qm Pc alacak olsam da artık laptop almam lazım...
  9. Şef

Rehber Samsung DeX Kullanımı (TV)

😳 Valla hocam samsung öyle diyor ben bilmiyorum o zaman niye benim a53'e getirmiyolar anlamış değilim basit olsa gerek.
  10. Şef

Rehber Samsung DeX Kullanımı (TV)

Hocam yalnız belirtmek isterim ki sadece belirli modeller desteklemekte. Destek listesi şu şekilde Galaxy S Phones: S9 series, S10 series, S20 series, S21 Series, S22 series, and S23 Series. Galaxy Note phones: Note9, Note10 series, Note 20 series. Galaxy foldables: Fold, Z Fold2, Z Fold3...
  11. Şef

Samsung 990 PRO 1 TB alınır mı?

Bence bilgisayarınız 5.0 destekliyse 5.0 bekleyin derim ancak pek de gerek yok gibi çok maliyetli olur ve soğutmak zorlaşır. 990 pro ile keyfinize bakın derim en iyisi
  12. Şef

Soru Hangi mouse daha iyi?

Link Removed
  13. Şef

Yeni nesil laptop önerisi

13.Nesil Ddr5 Rtx4000 serisi olmalı Hem oyun ama taşınabilirlik açısından da rahat olmalı. Piyasada pek bi model bulamadım herhalde yeni çıktıkları için stoğa daha pek gelmediler.
  14. Şef

Monitör Dahil Bilgisayar Tavsiyesi

Stok yetmez bence hocam daha iyi olması için dedim boost frekansından
  15. Şef

Monitör Dahil Bilgisayar Tavsiyesi

Sağolun hocam olmuş. Hocam monitör bu olur mu Link Removed Birde soğutucuyu unuttunuz sanırım bu olurmu? Link Removed Bunlar da diğer ekipmanlar Link Removed Link Removed Link Removed

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.