Neler yeni

sector77 kullanıcısının son içeriği

1. sector77

Soru Msı z790 Carbon Wi-Fi anakart

Arkadaşlar iki sorum olacak 1. Anakartı dün hepsiburadan sitesinden almıştım Bugün kargo geldi ve paketi açtığımda herşey yerli yerindeydi fakat anakartın arkasında bantlanmış gibi yapış yapış bir kıvam vardı Biraz araştırdım kullandıktan sonra böyle olması normalmiş fakat ilk kutunun...
  2. sector77

Kasa önerisi

Merhabalar 420mm Arctict sıvı soğutma almayı düşünüyorum bir türlü kasa bulamadım bütçe 12 kadar hava geçişi olsun meshli olursa çok çok iyi olur önerilerinizi bekliyorum teşekkürler
  3. sector77

13900k soğutacak sıvı soğutma ve sistem önerisi

Ben açıkçası şöyle söyleyim sıvı soğutma 420mm Arctict almayı düşünüyorum kasa p500 modeli oluyor çok fazla seçenek kalmıyor çünkü daha büyükleri de vardır elbet ama 20/30k bandına da çıkıp bir kasaya
  4. sector77

Ben açıkçası şöyle söyleyim sıvı soğutma 420mm Arctict almayı düşünüyorum kasa p500 modeli oluyor çok fazla seçenek kalmıyor çünkü daha büyükleri de vardır elbet ama 20/30k bandına da çıkıp bir kasaya verilmez açıkçası
  5. sector77

Kullanacağım şey oyun render video kayıt canlı yayın tarzında birşey yapacağım
  6. sector77

Açıkçası oc ayarlarında sıfırım hiç bilgim yok
  7. sector77

Ustam thermaltake th42 bende düşündüm ama hakikaten fan sesi aşırı fazla diyorlar bende gürültü istemiyorum açıkçası
  8. sector77

Bildiğiniz asetek pompa kullanan ürün var mı birde under volt nasıl yapacağız biraz bilgisizim o konularda
  9. sector77

Arkadaşlar merhabalar 13900k bir sistem düşünüyorum Msı gaming x trio 4070 ti 12 gb Anakart msı z790 p Kingston 2x16gb rgb Thermaltake 1000w80gold serisi Ssd Samsung 990 pro 1tb 7000 5600 yazma okuma olması lazım hatırladığım kadarı ile Kasa düşünüyorum Sıvı soğutma düşünüyorum Her türlü...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.