Neler yeni

Samet_2208 kullanıcısının son içeriği

1. S

Arctic Sıvı soğutma montaj sorunu

Soğutma Arctic, radyatör diğer sogutmalara göre daha kalın kalıyor , birde ramler yüksek profilli olunca zor olacak gibi .
  2. S

Teşekkür ederim hocam
  3. S

Merhaba arkadaşlar, Yeni sistem aldım. Kasam cooler Master TD500 Sıvı soğutma olarak arctic 240mm sıvı soğutma aldım. Bana sığmayacakmış gibi geldi (görseli ekledim,bakabilirsiniz) Anakart mAtx boyutunda, alt tarafında baya bir boşluk var. Anakartı biraz aşağıya monte edebilme şansım var mıdır...
  4. S

Video ModArtPC sistem incelemesi

İnceleme videosu gibi geliyor bana , tabi Levon Hocam bir sürpriz yapabilir.🫣
  5. S

Yakın zamanda çıkacak 3070 veya 3070ti sistem olacak mı acaba?

Biraz sitem hissettim 😃 ama benden yana sıkıntı yok hocam sizi anlıyorum. Teşekkür ederim
  6. S

İsyanım Var Ulan dediğiniz şeyler neler?

Almak istediğim şeyleri, bin defa düşünmeden alabilmek istiyorum . İsyanım bin defa düşünüp neticesinde hiçbir şey alamamak hocam.
  7. S

Yakın zamanda çıkacak 3070 veya 3070ti sistem olacak mı acaba?

Hocam 5 Ocakta askere gidicem biliyorsunuz, sadece şunu öğrenmek istiyorum. Sizin sistemi beklemeli miyim?
  8. S

Milli Muharip Uçak TFX'te Neler Değişti?

İstiflerin durumu da sıkıntılı, 2.,3.,4. gemilerden ses seda yok. Daha istifler bitmedi.2026-27 yılında TF 2000 lerin başlayabileceğini düşünmüyorum hocam
  9. S

Sistemim Hazır ! İşte Fotoğraflar

Hayırlı olsun, güzel duruyor güle güle kullan 👌
  10. S

RTX 3070ti i5 12400f sistem arıyorum

Başta bütçe bu kadar yüksek değildi, indirimde almıştım monitörü. İşlemci sağlam olduktan sonra 3070ti hatta 3080 ile de kullanılır bence
  11. S

Bulabilsem bir alacam inşallah, sanki bütün firmalar anlaşmış doğru düzgün sistem yok piyasada. Monitör almıştım 1080p ama
  12. S

Maksimum 30 bin lira
  13. S

5 Ocakta gidiyorum o kadar bekleyemem, harbiden kafayı sıyırmak üzereyim PC konusunda , 2 yıldır bir türlü alamadık
  14. S

Yapsın artık , kasım da bitti nerdeyse @ModArt Levon hocam ocak geliyor, yeni zamlar gelecek ocakta askere gidecem çıkar şu sistemi artık vallahi bezdim daaa 🥲
  15. S

Bende bıktım artık, kaç aydır bekliyorum. Levon abinin sistemi alacam diye diğer fırsatları da kaçırdım. Hala ses yok,bir açıklama yaparsa iyi olacak

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.