Neler yeni

Recaizade Mahmut Efendi kullanıcısının son içeriği

1. R

i7 11700K için düşük CL yüksek MHz F/P RAM tavsiyesi

Selam. Aynı anda çok fazla sekme video ve oyun açık kullanan birisiyim. Şu an kullandığım sistemde 16 GB RAM yetmemeye başladı. Bundan dolayı 32 GB RAM'e geçmeyi düşünüyorum. 8x4 veya 16x2 olması fark etmez. Fiyat performans olarak alabileceğim en yüksek MHz değerinde en düşük CL değerine sahip...
  2. R

Soru Bu sistemin döngüsü nasıl?

Eyvallah reis. Seni biraz yorduk ama kusura bakma.
  3. R

Soldan sağa falan bayağı yardımcı oldun kardeşim çok sağ ol. Ben Yukarıdan aşağı falan sanmıştım :D
  4. R

Ben ne diyorum sen ne diyorsun kardeşim ya
  5. R

Selamlar. ModArt Pc Youtube kanalında toplanmış olan bir Custom Sıvı soğutmalı sistem var. Bu sistemdeki döngü nasıl? Yani sisteme güç verildiğinde sıvı sırası ile hangi aşamalardan geçiyor? Sistemin ön tarafında bulunan fanlar içeriye radyatörden geçen sıcak havayı üflemiyor mu?
  6. R

Yardım i7 11700k Custom Sıvı Soğutmalı Sistem Yüksek Sıcaklık Sorunu

Ben Bios üzerinden ne kadar Default ayarları seçersem seçeyim anakart bir şekilde Default ayarlara geçmiyormuş. Bios pilini söktükten sonra CMos Reset yaptım. Şuan otomatik olarak 1.45V değerlerine yükselmiyor. 1.4V gibi değerlere çıkıyor. Yaklaşık voltaj 0.5 düştü. Bu düşüş ile bile...
  7. R

Madde madde ele alalım. Tasarımsal olarak ne sıkıntısı var? Termal macunsuz bu işlemci stres testini boşver chrome de 1 dakika falan dayanır. Rezervuar ve su akışı ne alaka hiç anlamadım. Rezervuar zaten çalışan bir şey değil. Sen çok yanlış gelmişsin. Benim yaşadığım sıcaklık sorunu ile power...
  8. R

Selam. Elimde halen daha mevcut boru var. Tasarımda değişikliğe gidebilirim ancak kendi kendine tasarlamak biraz zor. Kendimce en şık ve en kolay tasarım buydu. Sadece ön radyatördeki fanların yönünü değiştirmek sıcaklıkları ne kadar değiştirir ki? Fanları ters yaparım içeriden dışarıya hava...
  9. R

Selam. İşlemcimi güncel Prime 95 programı ile teste soktuğumda çekirdekler 100 dereceye çıkıyor. Aida64 programı ile CPU, FPU ve cache seçili iken 92 derece civarlarında sadece FPU seçer isem yine 100 dereceyi aşıyor. İşlemci stok halde. Stok olmasına rağmen Aida64 ile kontrol ettiğimde 1.450...
  10. R

Logitech G213 Prodigy makro özelliği var mı?

Mesela F2'ye normal makro atanabiliyor değil mi? F2 basınca f2 basmak yerine 1 milisaniyede aralıkla 90809 basabilir vs vs.
  11. R

Logitech G213 Prodigy makro özelliği var mı?

Selam. Logitech G213 Prodigy klavyenin makro özelliği var mı? Makro tuşlarını görsellerde göremedim.
  12. R

F/P masa mikrofonu önerisi

Hocam mikrofonu masaya koyucam. Ağzıma yaklaşık 40-50 cm uzaklıkta olacak. Beni sesimi karşıya düzgün iletecek en ucuz mikrofonu arıyorum.
  13. R

F/P masa mikrofonu önerisi

Selam. Kulaklık takmayı sevmiyorum. Bilgisayar oynarken sesi hoparlör üzerinden alıyorum. Discord'u aktif kullanıyorum. Mikrofon ihtiyacım için Logitech G430 kulaklığım vardı onu masaya koydum. Kulaklığa 40-50 cm mesafeden konuşunca sesimi karşı tarafa kötü iletiyor. Bütçe belirlemedim...
  14. R

Mining için olan riserler oyun için kullanılır mı?

Normal fiyatı ile aslında tam F/P demiş ve sevmiştim ancak sepete ekleyip almaya kalkınca 122 TL vergi ve 40 TL kargo ücreti ile. 640 TL'den 800 TL'ye fırladı fiyatı. Benim bütçemin dışında kaldı ve beni üzdü.
  15. R

Mining için olan riserler oyun için kullanılır mı?

Peki Link Removed şunlardan alsam. Benim sorun yaşamayacağım en F/P ürün hangisi?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.