Neler yeni

Özer Bulut kullanıcısının son içeriği

1. Özer Bulut

Asus Rog Strix RTX4090 Furmark Testi

Çok teşekkürler. Emeğinize, yüreğinize sağlık..
  2. Özer Bulut

Merhaba. Forumdaki tüm depremzede arkadaşlarıma geçmiş olsun. Hayatını kaybedenlere de Allah'tan rahmet, kalanlara sabırlar diliyorum. Bende Hatay'da yaşıyorum. Ben ve ailem kendimizi kurtardık çok şükür. En büyük sevincimiz bu. İmzamdaki sistemim ve tüm eşyalarımız maalesef depremde enkaz...
  3. Özer Bulut

Soru ROG STRIX 4090 OC Fanların Dönmeme problemi

Bu arızalı ürünler test edilmeden nasıl satışı yapılıyor anlamıyorum..
  4. Özer Bulut

Afterburner kurdum ben. Tweak III te kullanmıştım ama her iki yazılımda da sorun çıkmadı bende.
  5. Özer Bulut

Ram 3733mhz olmuyor

İşlemci en fazla 3200 Mhz destekliyor. Bu yüzden diğer hızlarda çalışmaz maalesef.
  6. Özer Bulut

Ram 3733mhz olmuyor

Bios güncel mi?
  7. Özer Bulut

Merhaba. Bende aynı ekran kartı kullanıyorum. Bahsettiğiniz gibi bir problem yaşamadım. Sizin kullanmış olduğunuz PSU'yu en az 1200W'a yükseltmeniz gerekir. Sıkıntı bundan kaynaklanabilir.
  8. Özer Bulut

Soru Satın Aldığım Ürün Ek İndirime Girdi Ne Yapmalıyım?

Ürünleri iade edebilirsiniz. Ancak teslim ve para iade süreci biraz uzayacağı için yeni alacağınız ürünlerde uygulanan indirim süreside bitebilir.
  9. Özer Bulut

Yardım Kasa fanları sürekli son hızda çalışıyor

Fanlar için kablo çoklayıcı kullanıp anakarta direkt olarak bağlamalısınız. Siz fanları hem kasa kontrolcüsüne, hemde anakarta bağlayıp ayar çekmeye çalışıyorsunuz. Sıkıntı buradan kaynaklanabilir.
  10. Özer Bulut

Bu şekilde sıkıntı olabilir. Fanları çoklayıcı kablo kullanarak anakarta takmanızı tavsiye ederim.
  11. Özer Bulut

Anakarta fan bağlanıtısını kasa fan kontrolcüsünden gelen kablo ile mi yaptınız?
  12. Özer Bulut

Asus armoury crate uygulamasını indirin. Orada fan ayarlarını manuel yapabilirsiniz. Ayrıca bios güncellemesi yaptınız mı?
  13. Özer Bulut

Gaming.gen.tr 9 gündür ürünü kargolamadı.

Gaming gen'den bir çok alışveriş yaptım, kargo ile ilgili bir sıkıntı yaşamadım. Ama benim aldığım ürünleri tedarikçi firma kargo yapmıştı.
  14. Özer Bulut

NVİDİA RTX4000 serisi ATX 3.0 PSU ile bile yanıyor, uzak durun!

Merhaba. Asus Rog RTX4090 ile 2 saatten fazla Cold War ultra 4k 144Hz ayarlarda oyun oynadım. Kart ısı değeri 55 dereceyi aşmadı. Fanlar %63 değerdeydi. Zaten o.c. yapmıyorum. Birde ATX 3.0 Psu lar için biraz beklemek lazım. Ben ekran kartımı Asus Thor 1200w psu da kullanıyorum. Şuan herhangi...
  15. Özer Bulut

Bu tür sıvı soğutmalı ekran kartları Cooler Master HAF700 model kasalar için daha uygun olur bence.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.