Neler yeni

oyunbilgisi1 kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Fotoğraf ekranında kasma sorunu.

Olur öle şeyler ya dert etmeye gerek yok 😁😁
  2. O

Evet o sırada oluyor dediğin gibi optimizeyle alakalı birşey bağzı kişilerde hiç yaşamamış mesela
  3. O

YouTube Peremium %76 Zam

O zaman dönüp dolaşıp bizide bulcak 😅
  4. O

YouTube Peremium %76 Zam

Baktımda görememiştim açılmamiştır diye
  5. O

YouTube Peremium %76 Zam

YouTube Peremium Zam arkadaşlar bu zamdan eski aboneler etkilenicekmi şu an bende eski fiyat gözüküyor ödenecek tutarda ilerleyen süreçte extra bi ücret ödemek istemem 😅
  6. O

Yakın zamanda kampanyalı laptop gelir mi?

Evet kaçırılmıcak bi fırsattı umarım seneyede böyle güzel indirimler yaparsınız 🥺🙏
  7. O

Satılık Tertemiz Lenovo İdeapad R7 5800 RTX 3060

Büyük ihtimalle illaki çözüm bulunur zamanla
  8. O

Soru Cod mobil oynayan var mı

Hiç dikkat etmemiştim aslında düsününce insan neden geldiğini merak ediyor
  9. O

Evet normal herhangi dosya şeklinde bir fotoğraftan bahsediyorum o ekran geldiğinde kasmalar oluyor fakat orayı geçince tekrar düzeliyor
  10. O

Fotoğraf olan ekranda kasma ve donmalar yaşanıyor mobil kullanıcıyım fakat başka kullanıcılar pc üzerindende aynı sorunla karşılaşmışlar, başka yaşayan kişiler varmı, neden kaynaklı olabilir.
  11. O

Satılık Tertemiz Lenovo İdeapad R7 5800 RTX 3060

Benim telefondan kasıyor
  12. O

Sims 5 Tanıtıldı !!!

Yeni oyunları görmek artık göz korkutuyor nfs unbound dan sonra pek bi heves kalmadı bu fiyatlar karşısında.
  13. O

Samsung Galaxy S23’ün Bazı Özellikleri Sızdırıldı!

S20 serisinde fe modelini çok sevmiştim ama artan fiyatlardan sonra telefon deyiştirmeyi hep ikinci plana atmak zorunda kaldım fiyat performans modeller artık daha ilgi çekici 😁
  14. O

Soru Cod mobil oynayan var mı

Onu siz kendiniz almıyorsunuz benim oynadığımda ben almadiğim herhangi bir eklenti yapmadığım halde çıkmıştı, büyük ihtimalle ligle alakâlı ya da oyundaki maçlardaki birincilikle alakalı diye tahmin ediyorum ama tamamen öngörü, linç yemeyelim durduk yere 😂
  15. O

Amd ryzen 5 4600H vs ?

Anladım cevabınız için teşekkürler 🙏

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.